Rezervasyon Durumu Sorgula
Üye Girişi
LOKASYON:
BUTİK TUR
TUR KAPASİTESİ:
18
TARİHLER:
20/07/2024 20/07/2024
BAŞLANGIÇ FİYATI:
950 ₺
GÜNÜBİRLİK
950 ₺

ÇATALHÖYÜK, GÖKSU ŞELALESİ

Hareket Saati ve Yeri : Anıt Devlet Tiyatrosu Önü, 08.00

Sabah 08.00 'da siz değerli misafirlerimizle yola çıkarak, Dünya'nın ilk yerleşim alanı olarak bilinen Çatalhöyük ören yerine ulaşıyoruz ve tarihinin derinliklerine bir yolculuk yapıyoruz. Çatalhöyük, insanlık tarihinde önemli bir dönüm noktasını temsil ediyor. Anadolu'nun bozkır ovalarında, M.Ö. 7500-5700 yılları arasında kurulan bu eski yerleşim yeri, insanlığın tarım devrimi ve yerleşik yaşam tarzına geçiş sürecindeki önemini yansıtıyor. Binlerce yıl önce, avcı-toplayıcı topluluklar, toprağa bağlı yaşamaya başladı ve ilk yerleşik topluluklarını oluşturdu. Çatalhöyük, bu devrimin izlerini taşıyan adeta bir açık hava müzesidir. Kazı alanını keşfederken, antik yaşamın izlerini sürmek heyecan verici bir deneyim sunuyor. Çatalhöyük gezimizin ardından doğanın muazzam bir güzelliği olan Göksu Şelalesi'ne doğru ilerliyoruz. Göksu Nehri üzerinde serpilen bu harika şelale, suyun yirmi metreden aşağı düşmesiyle oluşan etkileyici bir manzarayla karşınıza çıkacak. Şelaleye vardığımızda, serbest zaman içinde bu doğal güzelliği keşfetmek ve anı ölümsüzleştirmek için fotoğraf çekimlerine başlıyoruz, ayrıca şelalede serbest olarak öğle yemeğinizi de almanızı tavsiye ederiz. Ardından Karatay gül bahçelerine ulaşarak birbirinden güzel gülleri göz kamaştırıcı bir manzarayı ve  bu renk cümbüşünü izleyip, fotoğrafladıktan sonra, Bu keyifli turumuzu  akşam saat 19.00 'da Konya'ya dönerek sonlandırıyoruz. Bir sonraki turlarda görüşmek dileğiyle.

0 - 4 yaş Çocuk : 400.00 TL ( Otobüste anne kucağında seyahat eder )

5-12 yaş Çocuk : 950.00 TL


Fiyata Dahil Olan Hizmetlerimiz

  • Gidiş Dönüş Ulaşım
  • Sandviç  ve  meyve suyu
  • Rehberlik hizmeti

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetlerimiz

  • Fiyata dahil hizmetlerde belirtilmeyenler

DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 19.07.2024 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

Günübirlik Kültür Gezilerinde İptal Koşulları
** Tur tarihinden 7 gün önce yapılacak iptallerde gezi ücreti bir başka gezi için saklanır veya iade edilir.
** Tur tarihinden 7 günden az kala yapılacak iptallerde ücret iadesi yapılmaz.

Genel Uyarılar ve Notlar

  • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
  • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acentamız kesinlikle sorumlu değildir.
  • Turlarımızda katılımcı sayısına göre araç çıkartılmaktadır.
  • Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

YUKARIDA YAZILI OLAN TUR PROGRAMI, SİLLE TURİZM TARAFINDAN ÖZGÜN OLARAK YAZILIP, HAZIRLANMIŞTIR. HERHANGİ BİR ŞEKİLDE, PROGRAMIN KOPYALANMASI, YAYINLANMASI YASAKTIR. TÜM HAKLARI SİLLE TURİZME AİTTİR.