Rezervasyon Durumu Sorgula
Üye Girişi
LOKASYON:
BUTİK TUR
TUR KAPASİTESİ:
9
TARİHLER:
28/07/2024 28/07/2024
BAŞLANGIÇ FİYATI:
1500 ₺
GÜNÜBİRLİK
1500 ₺

TUR PROGRAMI

Kalkış: 07:00 Anıt Tiyatro Önü

Toros Dağlarının muhteşem manzaralarını görmek için siz değerli misafirlerimizle hareket ediyoruz. Yol üzerinde  vereceğimiz mola ile yolculuğumuza devam ediyoruz.

Ormana'ya varışımızla birlikte Toros dağlarının eşsiz manzarasında tamamen organik ürünlerden oluşan kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltımızın ardından turumuza dünyanın en sıra dışı göllerinden biri olan Türkiye'nin ilk ve tek yer altı göl mağarası olan Altınbeşik Mağarası ile başlıyoruz. Keyif alacağınız bu görkemli gezide mağaranın derinliklerini bot turu ile keşfedebilirsiniz.

Sonraki durağımız Roma imparatorluğu dönemindeki adı “Erymna” olan Ormana Köyü. Ormana, Düğmeli Evleriyle meşhurdur. Düğmeli Evler, sedir ağacından ahşap bir iskele ve taş duvarlar kullanılarak yapılan yöreye özgü evlerdir. Halen köylüler bu evlerde oturmaktadırlar. Ormana’da Düğmeli Evlerin yoğun olduğu sokaklarda rehberimiz eşliğinde yürüyüş yapıyoruz.

Sonrasında kadılar diyarı ibradı’ya hareket ediyoruz. Evliya Çelebi, ünlü Seyahatname’sinde ibradı’nın 17. Asırda oldukça mamur ve mühim bir belde olduğunu yazar. Osmanlı döneminde kadılar diyarı olarak ta bilinir. Kadı Konaklarının panaromik görülmesinin ardından arapastık kestane ağacını görüyoruz.

İbradı programımızın ardından serbest öğle yemeği sonrası terk edilmiş köy olarak bilinen Akseki'nin şirin köyü Sarıhacılar köyüne geçiyoruz. Buradaki düğmeli evleri gördükten sonra tarihi ipek yolunu görerek serbest zaman veriyoruz ve ardından dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Tahmini Konya’ya 20:00 de ulaşıyoruz ve bir başka SİLLE TURİZM organizasyonunda görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz.

(0-2) Yaş : Ücretsiz

(3-6) Yaş : 1300.00 TL

(7-12) Yaş: 1500.00 TL

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

* Ulaşım

* Serpme Kahvaltı

* Rehberlik ve Acente Refakati

* Milli park giriş ücreti

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Altınbeşik Mağarası Giriş Ücretleri

* Öğle Yemeği

DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 19.07.2024 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

Günübirlik Kültür Gezilerinde İptal Koşulları

** Tur tarihinden 7 gün önce yapılacak iptallerde gezi ücreti bir başka gezi için saklanır veya iade edilir.
** Tur tarihinden 7 günden az kala yapılacak iptallerde ücret iadesi yapılmaz.

Genel Uyarılar ve Notlar

  • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
  • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acentamız kesinlikle sorumlu değildir.
  • Turlarımızda katılımcı sayısına göre araç çıkartılmaktadır.
  • Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

YUKARIDA YAZILI OLAN TUR PROGRAMI, SİLLE TURİZM TARAFINDAN ÖZGÜN OLARAK YAZILIP, HAZIRLANMIŞTIR. HERHANGİ BİR ŞEKİLDE, PROGRAMIN KOPYALANMASI, YAYINLANMASI YASAKTIR. TÜM HAKLARI SİLLE TURİZM'E AİTTİR.