Rezervasyon Durumu Sorgula
Üye Girişi
LOKASYON:
TUR KAPASİTESİ:
20
TARİHLER:
13/08/2022 13/08/2022
BAŞLANGIÇ FİYATI:
450 ₺
GÜNÜBİRLİK
450 ₺

TUR PROGRAMI

HAREKET NOKTALARI : 

06:00 - ANIT DEVLET TİYATROSU
06:15 - MERAM TIP FAKÜLTESİ

Saat 06:00 Anıt Meydanı Devlet Tiyatrosu önünden siz kıymetli misafirlerimiz ile keyifli yolculuğumuza başlıyoruz. Molalar vererek ilk durağımız Eğirdir Gölünü kuşbakışı olarak görebileceğimiz Akpınar Tepesi’ne varıyoruz. Burada manzara eşliğinde çay molamızın ardından bu mekânı fotoğrafladıktan sonra Eğirdir’e iniyoruz. Eğirdir Gölü üzerinde bulunan Yeşil Ada’ya giderek yürüyüş yapıyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Eski Eğirdir Evleri,  Ayastafenos Kilisesi, Muslihiddin Dede Türbesi'ni görecek ve Yeşil Ada'nın muhteşem güzelliğine doyamayacaksınız. Daha sonra Dündar Bey Medresesi, Hızırbey Camisi ve Kemerli Minare, geziyoruz.  Meşhur gül ürünleri alışverişi için serbest zaman veriyoruz. verilen serbest zaman sonrası  yazıllı kanyon'a hareket ediyoruz, öğle yemeği molası veriyoruz. Yemekten sonra Yazılı Kanyon’u gezmeye başlıyoruz. Yazılı kanyon denmesinin sebebi kanyonda büyük bir kaya üzerinde eski Yunan şairlerinden Epiktetos'un Şiiri’nin yer almasıdır. Yazılı Kanyon gezimizin ardından Kovada Gölü Milli Parkı gezimizi yapıyoruz. Eğirdir Gölü’nün güneye devamı olan Kovada Gölü, aradaki dar bölgenin alüvyonlarla dolması sonucu ayrı bir göl halini almıştır. Jeolojik olarak karstik tektonik bir polye olan göl, Eğirdir ve Beyşehir Göllerinde olduğu gibi turkuaz mavisi sularıyla bilinir. Kovada Gölü’nün çevresi zengin bitki örtüsüne sahiptir ve yüzlerce çeşit hayvan barındırmaktadır. Bu özelliklerinden dolayı “Milli Park” niteliğini almıştır. Göl çevresinde yürüyüş turumuzun ardından yine molalar vererek Konya’ya dönüş yapıyoruz. Yaklaşık 22:00 da Konya’ya varıyoruz.

(3-6) Yaş : 300.00 TL
(7-12) Yaş : Tam Ücrete Tabidir.

Ücrete dahil olan hizmetlerimiz


 • Ulaşım
 • Araç içi sandvic
 • Öğle Yemeği (Yazılı Kanyonda Alabalık)
 • Milli park giriş ücretleri
 • Rehberlik hizmetli

Ücrete dahil olmayan hizmetlerimiz


 • Kişisel harcamalar
 • Akşam Yemeği

DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 08.08.2022 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

Günübirlik Kültür Gezilerinde İptal Koşulları
** Tur tarihinden 5 gün önce yapılacak iptallerde gezi ücreti bir başka gezi için saklanır veya iade edilir.
** Tur tarihinden 5 günden az kala yapılacak iptallerde ücret iadesi yapılmaz.

Genel Uyarılar ve Notlar

 • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acentamız kesinlikle sorumlu değildir.
 • Turlarımızda katılımcı sayısına göre araç çıkartılmaktadır.
 • Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

YUKARIDA YAZILI OLAN TUR PROGRAMI, SİLLE TURİZM TARAFINDAN ÖZGÜN OLARAK YAZILIP, HAZIRLANMIŞTIR. HERHANGİ BİR ŞEKİLDE, PROGRAMIN KOPYALANMASI, YAYINLANMASI YASAKTIR. TÜM HAKLARI SİLLE TURİZME AİTTİR.