Rezervasyon Durumu Sorgula
Üye Girişi
LOKASYON:
Akdeniz
TUR KAPASİTESİ:
9
TARİHLER:
31/07/2024 04/08/2024
BAŞLANGIÇ FİYATI:
9900 ₺
3 Gece 4 Gün
9900 ₺

BEYAZ KÖPÜKLÜ DALGALAR, MASMAVİ BİR DENİZ VE AĞUSTOS BÖCEKLERİNİN HİÇ BİTMEYEN TÜRKÜSÜ…

Deniz sefası yapmak istiyoruz, ama kültürel gezilerimiz de eksik olmasın diyorsanız, konaklamamız da Olympos'da olsun diyorsanız bu etkinlik tam da size göre. Antalya, Kaş, Kekova, Olympos, Kemer,  Adrasan,  3 gün boyunca denizin, kültürün tadını çıkaracağız.

TUR PROGRAMI

Hareket Anıt Önü : 23:00

1.GÜN: KAŞ - KEKOVA - OLYMPOS

Gece yolculuğumuzun ardından sabah saatlerinde alacağımız serbest kahvaltı sonrası Kaş merkezine inerek çarşısını sokaklarını geziyoruz ve serbest zaman veriyoruz. Ardından Kaş'ın uzantısı olan Çukurbağ Yarımadasında  panoramik olarak görüyoruz ve Kekova'ya Üçağız Köyü’ne gidiyoruz. Kekova'da Tekne Turumuza çıkıyoruz(Ekstra). Tekne turumuzda Anadolu'nun en küçük tiyatrosunu barındıran Simena Kalesini görüp eşsiz manzaranın keyfini çıkarıyoruz. Denizin içindeki lahitleri görüp fotoğraflama imkânı buluyoruz. Ayrıca Kekova Adası (Batık Şehir),  Tersane Koyu bu turumuzda başlıca göreceğimiz yerler olacaklar. Bu noktada vereceğimiz yüzme molası sonrasında, Üçağız köyümüzde köylü bayanların yaptığı el işlerini ve yöresel ürünleri (keçiboynuzu pekmezi, zeytinyağı, vb..) alabilmeniz için serbest zaman veriyoruz. Güzel Kekova'ya veda ederek Olimpos'a hareket ediyoruz ve ağaç evlerden oluşan otelimize yerleşiyoruz.

2. GÜN : ADRASAN  SULU ADA TEKNE TURU

Otelimizde alınan kahvaltı sonrası isteğe bağlı olarak (Ekstra) Adrasan'da tekne turuna çıkıyoruz.Tekne turunda panoramik Gelidonya fenerini de görüyoruz. Maldivleri aratmayan koylarda tekne turumuza devam ediyor ve yüzme molaları veriyoruz. Öğle yemeğimiz teknededir. Akşam üzeri tekne turumuzu sonlandırarak otelimize geçiyor ve dinleniyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

NOT:(Tekne turu olması nedeniyle hazırlıklı olmanızda fayda var)

3.GÜN: OLYMPOS - DENİZ SEFASI

Otelde alınan kahvaltı sonrası  Antik Olympos şehrini gezdikten sonra serbest zaman. İster sahilde ister Olympos yerleşkesinde gezebilir veya denize girebilirsiniz. İsterseniz farklı aktiviteler İle zamanınızı değerlendirebilirsiniz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

4.GÜN: SERBEST ZAMAN VE DÖNÜŞ YOLU

Otelde alınan kahvaltının ardından vereceğimiz serbest zaman sonrası öğleye doğru otelden ayrılıp tüm bu güzellikleri arkamızda bırakarak dönüş yolculuğuna geçiyoruz ve akşam saatlerinde Konya'ya ulaşarak bir başka turda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz...

2 Yetişkinin yanında konaklamak kaydıyla(0-2) Yaş : Ücretsiz 

2 Yetişkinin yanında konaklamak kaydıyla(3-6) Yaş : 4000.00 TL 

2 Yetişkinin yanında konaklamak kaydıyla(7-12) Yaş : 7000.00 TL

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

* 3 gece yarım pansiyon konaklama 

* 3 kahvaltı 3 akşam yemeği

*  Ulaşım

* Araç içi su

* Profesyonel rehberlik hizmetleri

* TÜRSAB zorunlu seyahat sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

* Müze ve ören yeri giriş ücretleri

* Tekne turları

* Öğle yemekleri 

* Fiyata dahil olan hizmetlerde belirtilmeyenler

DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 19.07.2024 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

Konaklamalı Kültür Gezilerinde İptal Koşulları
** Tur tarihinden 14 gün öncesine kadar yapılacak iptallerde gezi ücreti bir başka gezi için saklanır veya iade edilir.
** Tur tarihinden 14 günden az kala yapılacak iptallerde ücret iadesi yapılmaz.

Genel Uyarılar ve Notlar

  • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
  • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acentamız kesinlikle sorumlu değildir.
  • Turlarımızda katılımcı sayısına göre araç çıkartılmaktadır.
  • Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

YUKARIDA YAZILI OLAN TUR PROGRAMI, SİLLE TURİZM TARAFINDAN ÖZGÜN OLARAK YAZILIP, HAZIRLANMIŞTIR. HERHANGİ BİR ŞEKİLDE, PROGRAMIN KOPYALANMASI, YAYINLANMASI YASAKTIR. TÜM HAKLARI SİLLE TURİZM'E AİTTİR.