Rezervasyon Durumu Sorgula
Üye Girişi
LOKASYON:
BUTİK TUR
TUR KAPASİTESİ:
5
TARİHLER:
22/08/2019 25/08/2019
BAŞLANGIÇ FİYATI:
799 ₺
2 GECE 3 Gün
799 ₺

Konya hareket saati : 21.30 anıt devlet tiyatrosu

Otogar Kavşagı İstikbal önü : 22.00

1.Gün: Kazdağları, Adatepe Köyü, Zeus Altarı, Tahta Kuşlar,Hasanboğuldu Sütüven Şelalesi

    Yolculuğumuzun ardından alacağımız kahvaltımızın ardından Kaz Dağı gezimize, ülkemizin ilk Zeytinyağı Müzesi'yle başlıyoruz. Geçmişten günümüze zeytinyağı yapımında kullanılan, değirmen taşları, dev vidalı presler, zeytin sepetleri sabun kalıpları, ahşap presler, sıkma aparatlar, tekneler, kandiller ve maşrapalar göreceklerimiz arasında. Müzenin yan tarafında bulunan satış mağazasında, zeytinyağı alışverişimizi yaptıktan sonra Zeus Altarı'na geçiyoruz. Edremit Körfezi ve Küçükkuyu'yu en iyi görebileceğimiz yerler arasında olan Zeus Altarı'nda manzaranın tadını doya doya çıkaracağız. Fotoğraf molası ve kısa bir dinlenmeden sonra Adatepe'ye geçiyoruz. Köyü bir baştan bir başa gezip, Hurmalı Kahve'de yorgunluk çaylarımızı içtikten sonra, Türkiye'nin ilk özel etnografya müzesi ve Türkiye'de ilk kez bir köyde kurulan sanat galerisi olan Tahtakuşlar Etnografya Müzesi'ni geziyoruz. Burada Kaz Dağı efsanelerini dinleyip, binbir deva Kaz Dağı bitkileri alışverişinden sonra Hasan Boğuldu ve Sütüven Şelalesi gezilerini yapıp otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konakama otelimizde.

2.Gün: Bozcaada

    Otelde  alacağımız kahvaltı sonrası Geyikli İskelesine varıyoruz. Bizleri Bozcaada’ya götürecek olan feribota binerek yarım saatlik yolculuk sonrasında Bozcaada'ya geçiş. Ada'ya yaklaşırken ihtişamlı Kale bizi karşılayacaktır. Merkezde yer alan yerel araştırma müzesini gezdikten sonra;  Ceneviz Kalesini gezip Ege’nin enfes balıklarından tadabileceğiniz balık restaurantların da öğle yemeği için mola veriyoruz. Yemek sonrası  serbest zamanda dileyenler Adanın meşhur sokaklarında gezip fotoğraf çekebilirler dileyenler ise Ayazma Plajı’na gidip yüzerek değerlendirebilirler. Serbest süre sonrası adada yaşayan köylü kadınların yaptığı meşhur domates reçeli ve yöresel alışverişinden sonra deniz kıyısında çaylarımızı yudumlayıp feribota binerek Geyikli iskelesine geçiyoruz. Sonrasında Assos Behramkale köyünü gezerek kazdağlarına hareket, konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

3.Gün: Ayvalık – Cunda adası 

    Sabah otelde alacağımız kahvaltımızın ardından Ayvalık şehir merkezi ve kordonunu panaromik olarak görerek Çamlık mevkinde bulunan Şeytan Sofrasına varıyoruz.Burada rehberimizden Şeytan Sofrasını’nın hikayesini dinledikten sonra fotoğraf ve çay kahve içmek için serbest zaman veriyoruz. serbest zaman Sonrası eski bir Rum köyü olan Cunda Adasına ulaşıyoruz. Rum evlerinin arasından geçerek Taksiryarhis Kilisesini panaromik olarak fotoğraflayıp, aşıklar tepesine ulaşıyoruz. Cunda’da alacağımız serbest zamanda sakız dondurması ve lokmasını tatmanızı tavsiye ederiz. Cunda adası gezimizin ardından Konya’ya dönüş için yola çıkıyoruz.akşam geç saatlerde 00.00 civarı Konya’da oluyoruz.

2 Yetişkinin yanında konaklamak kaydıyla(3-5) Yaş : 300.00 TL 
2 Yetişkinin yanında konaklamak kaydıyla(6-12) Yaş :700.00 TL

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

* 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama 

* Ulaşım,

* Araç İçi Su,

* 3 sabah kahvaltısı,

* 2 akşam yemeği,

* Bozcaada feribot ücretleri,

* Zorunlu seyahat sigortası,

* Profesyonel Rehberlik hizmetleri,

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Otelde yapılan özel harcamalar,

* Müze ve ören yeri giriş ücretleri,

* Tüm yemeklerde alınan içecekler,

* Öğle yemekleri,

DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 18.08.2019 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

Konaklamalı Kültür Gezilerinde İptal Koşulları
** Tur tarihinden 14 gün öncesine kadar yapılacak iptallerde gezi ücreti bir başka gezi için saklanır veya iade edilir.
** Tur tarihinden 14 günden az kala yapılacak iptallerde ücret iadesi yapılmaz.

Genel Uyarılar ve Notlar

  • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
  • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acentamız kesinlikle sorumlu değildir.
  • Turlarımızda katılımcı sayısına göre araç çıkartılmaktadır.
  • Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

YAZILI OLAN TUR PROGRAMI,SİLLE TURİZM TARAFINDAN ÖZGÜN OLARAK YAZILIP, HAZIRLANMIŞTIR. HERHANGİ BİR ŞEKİLDE, PROGRAMIN KOPYALANMASI, YAYINLANMASI YASAKTIR. TÜM HAKLARI SİLLE TURİZM E AİTTİR.