Rezervasyon Durumu Sorgula
Üye Girişi
LOKASYON:
TUR KAPASİTESİ:
7
TARİHLER:
17/01/2020 19/01/2020
BAŞLANGIÇ FİYATI:
550 ₺
1 Gece 2 Gün
550 ₺

1 GÜN : ULUDAĞ

Tren garı buluşma saati : 06.30 hareket saati 06.55

Tren yolculuğumuzun ardından 08.40’da Eskişehir’ e vardıktan sonra bizi bekleyen aracımıza binerek Bursa'ya dogru ilerliyoruz, yaklaşık olarak 1,5 saatlik yolculuğumuzun ardından Uludağ’ın eteklerinde yer alan yaklaşık 600 yıllık tarihe sahip, Türkiye’nin en yaşlı ağaçlarından biri olup dünya çapında da bir üne sahip İnkaya Çınarı’nda keyifli bir çay kahve molası vererek, Ülkemizin gözde kış turizm merkezi olan Uludağ’a varış ve oteller bölgesi olarak da bilinen Uludağ Meydanı’na ulaşıyoruz. Kar aktiviteleri için verilecek serbest zaman sonrasında otele dönüş akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. GÜN: YEŞİL TÜRBE - TOPHANE - EMİR SULTAN - ULU CAMİ - KOZAHAN

Otelde alacağımız kahvaltı sonrası gezimize başlıyoruz… Bursa’nın tarihi ve turistik değerlerinden olan Yeşil Türbe ve Tophane’yi rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Gezimiz sonrasın da , öğle yemeği molasını şehrin en meşhur mekânlarının birinde alıyoruz. Öğle yemeğimizin ardından yine rehberimizin eşliğinde Emir Sultan, Ulu Cami ve o dönemlere damgalarını vurmuş olan Osmanlı padişahlarının türbeleri gezilecek yerler arasındadır. Bursa’nın Kapalı Çarşı'sında yavaş yavaş kaybolmakta olan el sanatları dükkânlarını geziyor ve dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Eskişehir'e tren garına ulaşmamızın ardından 20.15 trenimize binerek  Akşam 22.00 civarı  Konya’ya ulaşarak vedalaşıyoruz.

2 Yetişkinin yanında konaklamak kaydıyla(3-6) Yaş : 400.00 TL
2 Yetişkinin yanında konaklamak kaydıyla(7-12) Yaş : 475.00 TL

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

* YHT ile Konya - Eskişehir - Konya biletleri

* Tüm Transferler

* 1 Gece Otel Konaklaması

* 1  Kahvaltı – 1 Akşam Yemeği

* Profesyonel Rehberlik

* Seyahat sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Müze, Ören Yeri Giriş Ücretleri

* Öğle yemekleri

* İlk kahvaltı

* Tüm Kişisel Harcamalar

* Kayak malzemeleri ve teleferik ücretleri

DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 14.10.2019 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

Konaklamalı Kültür Gezilerinde İptal Koşulları

** Tur tarihinden 14 gün öncesine kadar yapılacak iptallerde gezi ücreti bir başka gezi için saklanır veya iade edilir.
** Tur tarihinden 14 günden az kala yapılacak iptallerde ücret iadesi yapılmaz.

Genel Uyarılar ve Notlar

Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.

Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acentamız kesinlikle sorumlu değildir.

Turlarımızda katılımcı sayısına göre araç çıkartılmaktadır.

Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

YUKARIDA YAZILI OLAN TUR PROGRAMI, SİLLE TURİZM TARAFINDAN ÖZGÜN OLARAK YAZILIP, HAZIRLANMIŞTIR. HERHANGİ BİR ŞEKİLDE, PROGRAMIN KOPYALANMASI, YAYINLANMASI YASAKTIR. TÜM HAKLARI SİLLE TURİZM E AİTTİR.