Rezervasyon Durumu Sorgula
Üye Girişi
LOKASYON:
TUR KAPASİTESİ:
9
TARİHLER:
10/11/2019 10/11/2019
BAŞLANGIÇ FİYATI:
160 ₺
GÜNÜBİRLİK
160 ₺

Hareket yeri ve saati : İstasyon 06.00

Siz değerli konuklarımızla  istasyonda buluşma ve yüksek hızlı tren ile 2 Saatlik bir yolculukla Ankara’ya varış. Tren garından transferimizi sağlayacak aracımız ile Ankara gezimize başlıyoruz.Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebedi istirahat yeri olarak Anıttepe’de seçilmiş, Türk mimarlığında 1940-1950 yılları arasında II.Ulusal Mimarlık dönemi olarak adlandırılan dönemin özelliklerini taşıyan yaklaşık 750.000 m2’lik bir alanı kaplamakta olup Barış Parkı ve Anıt Bloku olarak iki kısma ayrılan Anıtkabir’i ziyaret ediyoruz. ATA’MIZA yaptığımız bu anlamlı ziyaret sonrası , 23 Nisan 1920'de açılan ve 15 Ekim 1924 tarihinde kapanan, kurtuluş savaşı sırasında bütün askeri ve politik kararların verildiği ilk meclisimiz; 1.TBMM Binası'na gidiyoruz. Meclis gezimizin ardından öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemeğimizin arından Türk siyasi ve edebi hayatında çok önemli bir yere sahip; pek çok aydın, siyasetçi ve sanatçı ağırlayan ünlü cezaevi Ulucanlar'ı ziyaret ediyoruz. Sonrasında, Ankara'nın tam göbeğinde olmasına rağmen size, kendinizi bir sahil kasabasındaymışsınız izlenimi veren, geçmişte bürokratların, sanatçıların, şairlerin oturduğu Hamamönü'ne gidiyoruz. Ardından, Cumhuriyet dönemi mimarlarından Arif Hikmet Koyunoğlu tarafından yapılan, Ulu Önder Atatürk'ün 1938'den 1953'e kadar geçici olarak naaşının bekletildiği; Etnografya Müzesi'ni görüyoruz. Burada verilecek serbest zamanın ardından istasyona hareket ediyor ve 18.00’ de olan trenimizle Konya’ya dönerek diğer organizasyonlarımız da buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

* Konya’dan Gidiş Dönüş YHT İle Ulaşım

* Kahvaltı ( sandviç meyve suyu )

* Ankara içi transferler

* Profesyonel Rehberlik Hizmeti

* Seyahat sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Müze ve ören yeri giriş ücretleri

* Öğle yemeği

* akşam yemeği

DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 14.10.2019 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

Günübirlik Kültür Gezilerinde İptal Koşulları

** Tur tarihinden 5 gün önce yapılacak iptallerde gezi ücreti bir başka gezi için saklanır veya iade edilir.
** Tur tarihinden 5 günden az kala yapılacak iptallerde ücret iadesi yapılmaz.

Genel Uyarılar ve Notlar

  • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
  • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acentamız kesinlikle sorumlu değildir.
  • Turlarımızda katılımcı sayısına göre araç çıkartılmaktadır.
  • Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

YUKARIDA YAZILI OLAN TUR PROGRAMI, SİLLE TURİZM TARAFINDAN ÖZGÜN OLARAK YAZILIP, HAZIRLANMIŞTIR. HERHANGİ BİR ŞEKİLDE, PROGRAMIN KOPYALANMASI, YAYINLANMASI YASAKTIR. TÜM HAKLARI SİLLE TURİZM'E AİTTİR.