Rezervasyon Durumu Sorgula
Üye Girişi

NİLÜFER ÇİÇEKLERİYLE BEYŞEHİR VE SONSUZ ŞÜKRAN KÖYÜ

LOKASYON:
TUR KAPASİTESİ:
9
TARİHLER:
20/08/2022 20/08/2022
BAŞLANGIÇ FİYATI:
250 ₺
GÜNÜBİRLİK
250 ₺

Sonsuz Şükran Köyü,  Eflatun Pınarı, Nilüfer Gezisi, Eşrefoğlu Camii, Bedesten, Tarihi Hamam, Tekne Turu

Sabah 08:00 de Anıt Meydanı Devlet Tiyatrosu önünden hareket ediyoruz. Yaklaşık bir saatlik yolculuğumuz sonrası ilk durağımız hikaye ve senaryo yazarı Mehmet Taşdiken tarafından kurulan Sonsuz Şükran Köyü'ne ulaşıyoruz. Köy içerisinde vereceğimiz serbest zaman sonrası Beyşehir'de bulunan son zamanların popüler rotası haline gelen nilüfer bahçelerine gidiyoruz. Beyşehir Gölü'nde tekne ile yapacağımız suyun üzerindeki nilüfer bahçelerinin gezilmesinin ardından Beyşehir'e geçiyoruz ve Öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz.. Daha sonra Tarihi Eşrefoğlu Camii, Bedesten, Tarihi Hamam görüyoruz. Tarihi Taş Köprü’nün bulunduğu köprübaşı mevkiine varıyoruz. Taş köprüyü görüp, Vuslat Parkına gidiyoruz. Burada serbest zaman veriyoruz. Göl kenarında bulunan parkımızda serbest zaman geçirebilirsiniz. dileyen misafirlerimiz tekne turu yapabilirler. Bu güzel geçen günün sonrasında Konya'ya dönüş için yola çıkıyoruz. Akşam 19.00 saatlerinde Konya’ya varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda görüşmek üzere.

Ücrete dahil olan hizmetlerimiz

* Gidiş Dönüş Ulaşım

* Rehberlik

* Araç içi sandviç meyve suyu

Ücrete dahil olmayan hizmetlerimiz

* Tüm yemekler

* Tekne turları ( Nilüfer tekne turu 60 TL - Beyşehir gölü tekne turu 30 TL )

* Özel harcamalar

DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 08.08.2022 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

Günübirlik Kültür Gezilerinde İptal Koşulları

** Tur tarihinden 7 gün önce yapılacak iptallerde gezi ücreti bir başka gezi için saklanır veya iade edilir.
** Tur tarihinden 7 günden az kala yapılacak iptallerde ücret iadesi yapılmaz.

Genel Uyarılar ve Notlar

  • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
  • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acentamız kesinlikle sorumlu değildir.
  • Turlarımızda katılımcı sayısına göre araç çıkartılmaktadır.
  • Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

YUKARIDA YAZILI OLAN TUR PROGRAMI, SİLLE TURİZM TARAFINDAN ÖZGÜN OLARAK YAZILIP, HAZIRLANMIŞTIR. HERHANGİ BİR ŞEKİLDE, PROGRAMIN KOPYALANMASI, YAYINLANMASI YASAKTIR. TÜM HAKLARI SİLLE TURİZM'E AİTTİR.