Rezervasyon Durumu Sorgula
Üye Girişi
LOKASYON:
TUR KAPASİTESİ:
13
TARİHLER:
13/08/2022 13/08/2022
BAŞLANGIÇ FİYATI:
490 ₺
GÜNÜBİRLİK
490 ₺

HIZLI TRENLE ESKİŞEHİR TUR PROGRAMI

Saat: 05:30'ta Konya Tren Garı Bekleme Salonun önünde  buluşuyoruz. Bilet işlemlerinden sonra 06:00 Seferi ile Eskişehir'e Hareket ediyoruz. 07:43 Gibi Eskişehir'e varıyoruz. Bizi bekleyen aracımızla Eskişehir gezimize başlıyoruz. Tarihi Odunpazarı Evleri bölgesine ulaşarak öncelikle, Yılmaz Büyükerşen'in Eskişehir'e kazandırdığı Balmumu Heykel Müzesini ziyaret ediyoruz. Yürüyerek Kurşunlu Camii ve Külliyesi, Lületaşı Müzesi, OMM Müzesi gezimizin ardından Atlıhan el sanatları çarşısını geziyoruz. Rehberimizin bilgilendirmelerinin ardından serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında Tülomsaş Fabrikasını bahçesinde sergilenen bej renkli ilk yerli otomobilimiz olan Devrim arabasını ziyaret ediyoruz. Devrim arabamızın hazin hikayesini rehberimizden dinledikten sonra fotoğraf molası veriyor ve turumuza devam ediyoruz. Daha sonra Köprübaşı Mevkiine gidiyoruz, Öğle yemeği ve Porsuk çayında tekne gezintisi için serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeğinde Eskişehir'in meşhur çiböreğini ve Balaban Köftesini tadabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz Porsuk Çayında gondola ve tekneye (esbot) binebilirler. Son durağımız Sazova Parkı olacak. Masal Şatosunda verdiğimiz serbest zaman sonrasında muhteşem parkın keyfini çıkartabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz Masal Şatosu, Korsan Gemisi, Hayvanat Bahçesi, Sualtı Müzesi'ni görebilirler.Daha sonra Espark Avm'de serbest zaman veriyoruz. serbest zamanın ardından 21.17 Konya Dönüş trenine binerek 23.03’de Konya istasyona ulaşarak bir başka SİLLE TURİZM organizasyonunda buluşmak dileği ile vedalaşıyoruz.

(0-2) Yaş : Ücretsiz

(3-6) Yaş : 300.00 TL ( TRENDE BİLET ALINMAMAKTADIR.)

(7-12) Yaş : 400.00 TL 

Fiyata Dahil Olan Hizmetlerimiz

* Gidiş dönüş Hızlı tren biletleri

* Trende sandviç meyve suyu

* Eskişehir transferler

* Rehberlik Hizmeti

* Seyahat sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetlerimiz

* Tüm yemekler

* Kişisel harcamalar

* Müze ve Ören yeri giriş ücretleri

DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 08.08.2022 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

Günübirlik Kültür Gezilerinde İptal Koşulları

** Trenli Turlarda tur tarihinden 14 gün önce yapılacak iptallerde gezi ücreti bir başka gezi için saklanır veya iade edilir.
** Tur tarihinden 14 günden az kala yapılacak iptallerde ücret iadesi yapılmaz.

Genel Uyarılar ve Notlar

  • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
  • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acentamız kesinlikle sorumlu değildir.
  • Turlarımızda katılımcı sayısına göre araç çıkartılmaktadır.
  • Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

YUKARIDA YAZILI OLAN TUR PROGRAMI, SİLLE TURİZM TARAFINDAN ÖZGÜN OLARAK YAZILIP, HAZIRLANMIŞTIR. HERHANGİ BİR ŞEKİLDE, PROGRAMIN KOPYALANMASI, YAYINLANMASI YASAKTIR. TÜM HAKLARI SİLLE TURİZM'E AİTTİR.