Rezervasyon Durumu Sorgula
Üye Girişi
LOKASYON:
TUR KAPASİTESİ:
8
TARİHLER:
06/03/2022 06/03/2022
BAŞLANGIÇ FİYATI:
350 ₺
GÜNÜBİRLİK
350 ₺

HIZLI TRENLE ESKİŞEHİR TUR PROGRAMI

Tren garı buluşma saati : 05.30 hareket saati 06.00

Tren yolculuğumuzun ardından Eskişehir’ e ulaşıyoruz,bizi bekleyen aracımıza binerek turumuza Kentpark gezisi ile başlıyoruz. Porsuk Çayı boyunca uzanan yaklaşık 270 bin metrekarelik bir alan üzerine kurulmuş, 20 bin metrekarelik bir gölet ve gölet içinde bir ada bulunan Kentpark, ayrıca çok amaçlı kullanım alanları, lokantalar ve kafeler, gül bahçeleri, çocuk oyun alanları, spor sahaları, botanik kafeleri ile Eskişehir’in gözde mekanıdır. Gezimizin ardından Köprübaşı İskelesi’nden yaklaşık 20 dk. sürecek olan Bot Turu için teknemize biniyoruz. Porsuk Çayı’ nda yapacağımız bu gezi ile Eskişehir’ in güzelliklerini görme şansını yakalayacaksınız. Gezi sonrasında Tülomsaş Fabrikasında Türkiye'nin ilk otomobili olan Devrim Otomobili' ni görüyoruz. Serbest Öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrasında Eski Odunpazarı semti sokaklarında yürüyüş yapıyor ve Lületaşlarının ünlü olduğu bu şehirde Lületaşı Müzesi gezimizi yapıyoruz. Lületaşı ve cam atölyelerinin ve satış dükkânlarının bulunduğu otantik Atlıhan El Sanatları Çarşısı’nda yapacağımız gezinti sonrası, lületaşı el işleri hatıra alış-verişi için serbest zaman veriyoruz. Turumuza bilim, sanat ve kültür merkezi olarak tasarlanan ve Türkiye’ deki bir çok parka örnek teşkil edecek cinsten olan Sazova Bilim Sanat ve Kültür Parkı’na hareket ediyoruz. Park içerisinde Masal Şatosu, , Korsan Gemisini görerek geziyoruz. Bu gezimizin ardından Eskişehir'e kazandırılan ve Dünyanın pek çok ülkesinde bulunan Madame Tussauds Müzesi’nin Türkiye’deki ilk örneği olan Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesinde, tarihi kişiler ile yerli, yabancı ünlü 160 kişinin heykeli ve Atatürk’ün çeşitli dönemlerini yansıtan heykelleri, Atatürk’ün ailesinin yanı sıra yerli ve yabancı devlet adamlarının, sanatçıların, medya mensuplarının ve sporcuların canlı hissi veren heykellerini görerek programımızı bitiyoruz ve alışveriş için verilen serbest zamanın ardından 22.04 Konya Dönüş trenine binerek 23.59’da Konya istasyona ulaşarak bir başka SİLLE TURİZM organizasyonunda buluşmak dileği ile vedalaşıyoruz.

(0-2) Yaş : Ücretsiz

(3-6) Yaş : 150.00 TL

(7-12) Yaş : 250.00 TL

Ücrete Dahil Olan Hizmetlerimiz

* Gidiş dönüş Hızlı tren biletleri

* Trende sandviç meyve suyu

* Eskişehir transferler

* Rehberlik Hizmeti

* Seyahat sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetlerimiz

* Tüm yemekler

* Kişisel harcamalar

* Müze ve Ören yeri giriş ücretleri

DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 25.01.2022 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

Günübirlik Kültür Gezilerinde İptal Koşulları

** Trenli Turlarda tur tarihinden 14 gün önce yapılacak iptallerde gezi ücreti bir başka gezi için saklanır veya iade edilir.
** Tur tarihinden 14 günden az kala yapılacak iptallerde ücret iadesi yapılmaz.

Genel Uyarılar ve Notlar

  • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
  • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acentamız kesinlikle sorumlu değildir.
  • Turlarımızda katılımcı sayısına göre araç çıkartılmaktadır.
  • Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

YUKARIDA YAZILI OLAN TUR PROGRAMI, SİLLE TURİZM TARAFINDAN ÖZGÜN OLARAK YAZILIP, HAZIRLANMIŞTIR. HERHANGİ BİR ŞEKİLDE, PROGRAMIN KOPYALANMASI, YAYINLANMASI YASAKTIR. TÜM HAKLARI SİLLE TURİZM'E AİTTİR.