Rezervasyon Durumu Sorgula
Üye Girişi
LOKASYON:
TUR KAPASİTESİ:
9
TARİHLER:
02/10/2021 03/10/2021
BAŞLANGIÇ FİYATI:
390 ₺
1 Gece 2 Gün
390 ₺

1.GÜN: IHLARA VADİSİ – GÜVERCİNLİK VADİSİ - GÖREME – AVANOS – ÜRGÜP

06.30’da Konya’dan hareketle keyifli yolculuğumuz başlıyor.Yol üzerendeki alacağımız kahvaltıdan sonra ilk durağımız olan Ihlara Vadisi’nden gezimize başlıyoruz. Ihlara Vadisini görüp fotoğraflama imkânından sonra sırasıyla Derinkuyu Yeraltı Şehri'ni geziyoruz. Rehberimizden gerekli bilgilendirmeleri aldıktan öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz.. Daha sonra Güvercinlik Vadisi’ne geçiyoruz. Göreme kasabasından geçerek kilise, şapel ve manastırların bulunduğu Hristiyan'lar döneminde üniversite olarak kullanılmış Göreme Açıkhava Müzesini geziyoruz. Ardından akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.GÜN: UÇHİSAR KALESİ – PAŞABAĞLAR – DERVENT VADİSİ – ASMALI KONAK

Kahvaltımızın ardından otelden ayrılıyoruz Turumuza Uçhisar Kalesi’ni gezerek başlıyoruz. Kapadokya Vadisi’ni kuşbakışı görerek fotoğraflıyoruz. Paşabağ Vadisi ile devam ediyoruz. Yanardağlardan püsküren lavların milyonlarca yıl boyunca akarsuların ve rüzgarın aşındırması ile şekillenen mantar şeklindeki peri bacalarını göreceğiz.Paşabağ bir nevi dünyadan eli ayağı çekme mekanı olarak kullanılması nedeniyle Rahipler Vadisi olarak da biliniyor. Peribacalarının arasında keyifli bir yürüyüş yaparak bolca fotoğraf çektikten sonra, peribacalarının şekillerinin bazı canlılara benzetilmesi nedeniyle Hayal Vadisi olarak da adlandırılan Dervent Vadisi'ne gidiyoruz. Burada da birbirinden güzel peribacalarını görmeniz mümkün.Devamında Ürgüp’te bulunan Asmalı Konağı gördükten sonra buraya kadar gelipte sütte kavrulmuş kabak çekirdeği almadan olmaz denildiği için alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Kapadokya’daki mistik, bilgi dolu, yoğun, yorucu ama keyifli gezimizi tamamlıyor ve Konya’ya dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gerekli molalar verilerek 21:00 saatlerinde Konya’ya varıyoruz. Bir sonraki turumuzda buluşmak üzere..

BAŞKA BİR SİLLE TURİZM ORGANİZASYONUNDA GÖRÜŞMEK DİLEĞİ İLE..

2 Yetişkinin yanında konaklamak kaydıyla(3-6) Yaş : 300.00 TL

2 Yetişkinin yanında konaklamak kaydıyla(7-12) Yaş : 400.00 TL

ÜCRETE DÂHİL OLAN HİZMETLER

* Konya’dan Gidiş Dönüş Ulaşım

* 1 Kahvaltı

* 1 Akşam yemeği

* 1 Gece  otel konaklaması 

* Profesyonel rehberlik hizmeti

* Araç içi su

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

*Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri 

*Tüm Kişisel Harcamalar

*İlk kahvaltı

*Öğle Yemekleri

DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 18.09.2021 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

Konaklamalı Kültür Gezilerinde İptal Koşulları
** Tur tarihinden 14 gün öncesine kadar yapılacak iptallerde gezi ücreti bir başka gezi için saklanır veya iade edilir.
** Tur tarihinden 14 günden az kala yapılacak iptallerde ücret iadesi yapılmaz.

Genel Uyarılar ve Notlar

  • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
  • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acentamız kesinlikle sorumlu değildir.
  • Turlarımızda katılımcı sayısına göre araç çıkartılmaktadır.
  • Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

YUKARIDA YAZILI OLAN TUR PROGRAMI,SİLLE TURİZM TARAFINDAN ÖZGÜN OLARAK YAZILIP, HAZIRLANMIŞTIR. HERHANGİ BİR ŞEKİLDE, PROGRAMIN KOPYALANMASI, YAYINLANMASI YASAKTIR. TÜM HAKLARI SİLLE TURİZM E AİTTİR.