Rezervasyon Durumu Sorgula
Üye Girişi

KASTAMONU HORMA VALLA KANYONLARI VE SAFRANBOLU

LOKASYON:
TUR KAPASİTESİ:
9
TARİHLER:
29/08/2024 31/08/2024
BAŞLANGIÇ FİYATI:
4900 ₺
1 Gece 2 Gün
4900 ₺

KASTAMONU KANYONLARI, HORMA KANYONU, VALLA KANYONU,  KÜRE DAĞLARI MİLLİ PARKI  VE UNESCO MİRAS KENTİ SAFRANBOLU

Hareket yeri ve saati: 22.30'da Konya Devlet Tiyatrosu

23.00'da Otogar Kavşağı İstikbal mobilya önünden siz kıymetli misafirlerimizi alarak gece yolculuğumuza başlıyoruz.

1.GÜN: HORMA KANYONU, VALLA KANYONU,  ILICA ŞELALESİ

Gece yolculuğumuz sonrasında yol üzerinde alınan serbest kahvaltımızın ardından Horma Kanyonu'na ulaşıyoruz ve bizi bekleyen muhteşem doğayı keşfe başlıyoruz. Kanyon girişindeki ahşap yürüyüş yolundan Ilıca Şelalesine yaklaşık 3 km yürüyeceğiz. Horma Kanyonunun bitiş noktasındaki Ilıca Şelalesinde serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz yine burada köylülerin yaptığı gözlemeleri tatma şansımız olabilir ve varsa mantarlı tavsiye edilir.   Verilen serbest zaman sonrasında Valla Kanyonunu göreceğimiz Muratbaşı Köyüne ulaştıktan sonra Valla Kanyonu'nu görebileceğimiz noktaya orman içinden gidiş-dönüş bir saatlik iniş ve çıkışlı bir parkurda yürüyüş gerçekleştirildikten sonra Safranbolu'daki otelimize yerleşiyoruz.

2.GÜN: SAFRANBOLU, YÖRÜK KÖYÜ, SİPAHİOĞLU KONAĞI, HÜKÜMET KONAĞI, SAAT KULESİ, CİNCİ HAN, KRİSTAL TERAS,TOKATLI KANYONU

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası hareketle, Eski bir Bektaşi köyü olan Yörük Köyü ve köyün ortak yaşamını yansıtan çamaşırhane gezisini yaparken bu kadar çok detayın düşünülmüş olmasına şaşıracaksınız. Ardından Sipahioğlu Konağı’nın harem ve selamlık bölümlerini geziyoruz. Köy kahvesindeki molayı takiben panoramik olarak göreceğimiz Hükümet Konağı'nın ve Saat Kulesi'nin bulunduğu Kale Mevkii'ni Hıdırlık Tepesi'nden fotoğraflıyoruz. Buradan hiç bir evin diğerinin görüşünü kısıtlamadığı ve ne kadar düzenli bir şekilde konumlandırıldığını görebileceksiniz. Safranbolu'nun ruhunu yansıtan sokaklardan geçerek Semerciler, Manifaturacılar, Demirciler, Bakırcılar Çarşıları'nı, panoramik Cinci Han ve Hamam, İzzet Mehmet Paşa Camii ve Köprülü Mehmet Paşa Camii'ni geziyoruz. Tarihi kentin meşhur lokumcusunda lokuma dair bilgi alırken aynı zamanda lezzetli lokumlarından tatma ve alışveriş imkânı. Yemeniciler Arastası'nda verdiğimiz alışveriş molasını takiben Tokatlı (İncekaya) Kanyonu üzerine yapılan seyir terasının(Kristal Teras) gezilmesinin ardından verilen serbest zaman sonrası programımızı tamamlayarak  dönüş yoluna geçiyoruz gece 23.59 civarı Konya’ya ulaşarak turumuzu sonlandırıyoruz. 

2 Yetişkin yanında konaklamak kaydıyla 0 - 2 yaş : Ücretsiz

2 Yetişkin yanında konaklamak kaydıyla 3 - 6 yaş : 2750.00 TL

2 Yetişkin yanında konaklamak kaydıyla 7 - 12 yaş : 4000.00 TL

Ücrete Dahil Olan Hizmetlerimiz

* Ulaşım 

* Tüm bölge transferleri

* 1 Gece konaklama ( Safranbolu )

* 1 Sabah Kahvaltısı  otelde

* 1 Akşam yemeği otelde

* Profesyonel rehberlik hizmetleri

* Zorunlu seyahat sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetlerimiz

* İlk kahvaltı

* Öğle yemekleri

* Müze ören yeri ve milli park giriş ücretleri

* Fiyata dahil hizmetlerde belirtilmeyenler


DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 19.07.2024 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

Konaklamalı Kültür Gezilerinde İptal Koşulları

** Trenli turlarda Tur tarihinden 30 gün öncesine kadar yapılacak iptallerde gezi ücreti bir başka gezi için saklanır veya iade edilir.
** Trenli tulardaTur tarihinden 30 günden az kala yapılacak iptallerde ücret iadesi yapılmaz.

Genel Uyarılar ve Notlar

Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.

Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acentamız kesinlikle sorumlu değildir.

Turlarımızda katılımcı sayısına göre araç çıkartılmaktadır.

Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

YUKARIDA YAZILI OLAN TUR PROGRAMI, SİLLE TURİZM TARAFINDAN ÖZGÜN OLARAK YAZILIP, HAZIRLANMIŞTIR. HERHANGİ BİR ŞEKİLDE, PROGRAMIN KOPYALANMASI, YAYINLANMASI YASAKTIR. TÜM HAKLARI SİLLE TURİZM'E AİTTİR.