Rezervasyon Durumu Sorgula
Üye Girişi
LOKASYON:
TUR KAPASİTESİ:
7
TARİHLER:
29/10/2021 31/10/2021
BAŞLANGIÇ FİYATI:
600 ₺
1 Gece 2 Gün
600 ₺

TUR PROGRAMI

Hareket :  23.59 Anıt Meydanı Tiyatro Önü

00.30 Otogar kavşağı ( istikbal önü)

1.Gün : Yedigöller

Gece yolculuğumuzun ardından serbest kahvaltı sonrası, Bugünü tamamen Yedigöller’e ayırıyoruz. Yedigöller’e daha varmadan bizi nasıl bir güzelliğin beklediğinin sinyallerini yolculuk sırasında alıyoruz. Yedigöller her mevsim bir başka güzel, sonbaharda da Yedigöller bizleri adeta büyülüyor. Cennet burası olsa gerek dedirtiyor gelenlere. Yedigöller yüzeysel ve yer altı akışıyla birbirine bağlı, kuzeyden güneye doğru sıralanmış 7 adet gölden oluşmuştur. Sessiz ve sakin tabiatı, güzel manzaraları, farklı arazi şekilleri, şelaleleri, yürüyüş yolları, çeşitli cins ve türde bitki ve ağaçlarla süslü çevresiyle, mükemmel bir piknik, dinlenme, sakinlik, ferahlık, fotoğraf çekme, spor yapma, kamp çadır kurma yeridir. Milli Park Girişinde aracımızdan iniyor ve İlk olarak İncegöl ve Sazlıgöl’ü ardından da Nazlıgöl çevresini dolaşarak kısa fotoğraf molalarıyla kuş sesleri arasında keyifli bir gezinti yaparak ilerliyoruz. Bir sonraki durağımız Şelalelerinde bulunduğu Aşıklar Çeşmesi (7 Çeşmeden su içince tüm dilekleriniz oluyormuş bizden söylemesi). Daha sonra öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Yemek sonrası Büyükgöl ve Deringöl, Seringöl çevresinde fotoğraf çekip gezinti yapıyoruz. Tüm stres ve sıkıntılarınızı atıp adeta doğayla bütünleştiğiniz bu saatler hiç bitmesin isteyeceksiniz. Belirlediğimiz saatte keyifli anılarımız ve depoladığımız enerji ile otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.Gün : Abant - Gölcük

Otelde alınan açık büfe kahvaltımızın ardından Baharda açan nilüfer çiçekleriyle, dört mevsim farklı görüntüye sahip manzarasıyla, çam ve köknar ağaçlarıyla çevrili göl kenarında yapılan fayton turlarıyla ünlü Abant’a Gölünü , Nasıl vakit geçirmek istediğinize siz karar verin; Mevsim durumuna göre seçebileceğiniz pek çok alternatif var. Abant’ın doyumsuz tertemiz havasında kusursuz bir doğada yaklaşık 7 kilometrelik parkurda 1,5 saatlik bir yürüyüş yapabilirsiniz. Hızlı bir tur isterseniz faytonla veya atla göl çevresinde tur yapabilirsiniz. Tercihiniz hangisi olursa olsun Abant’ta kendinizi doğanın doğal bir parçası hissedecek, tüm stres ve gerginliklerinizi üzerinizden atacaksınız. Hiç ayrılmak istemeyeceğiniz bu güzel doğa köşesinden ayrılmadan önce, yöre halkının yöreye özgü tarhana, erişte, yağlı peynir, tereyağı, çam balı ve çeşitli mevsimlik sebze meyvelerin satıldığı, gölün girişinde köylülerin kurduğu köy pazarında alışveriş yapabilirsiniz. Doğayla iç içe yapılan çevre turunun ardından tüm güzellikleri geride bırakıp , Gölcük’e hareket. Türkiye’nin Milli Parklarından olan Gölcük; Çevresi 1350 metre, denizden yüksekliği ise 950 metredir. Ayrıca Gölün çevresi doğa yürüyüşleri için tercih edilen önemli parkurlardan birisidir. Göl etrafında yorucu olmayan kısa yürüyüşün ardından dileyenler bol bol fotoğraf çekip gölün tadını çıkarabilir. Çevre turunun ardından bölgeye veda ederek Konya’ya hareket , gerekli molalar verilerek  akşam geç saatlerde Konya’ya ulaşıyoruz.Bir başka SİLLE TURİZM organizasyonunda görüşmek dileğiyle...

2 Yetişkinin yanında konaklamak kaydıyla(3-6) Yaş : 300.00 TL 
2 Yetişkinin yanında konaklamak kaydıyla(7-12) Yaş : 500.00 TL

Ücrete dahil olan hizmetlerimiz


 • 1 Gece Konaklama 

 • 1 Kahvaltı
 • 1 Akşam Yemeği
 • Rehberlik
 • Ulaşım
 • Zorunlu seyahat sigortası
 • Milli Park giriş ücretleri

Ücrete dahil olmayan hizmetlerimiz

*  Öğle Yemekleri

*  2. Gün Akşam Yemeği

*  Ücrete dahil hizmetlerde belirtilmeyenler

DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 18.09.2021 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

Konaklamalı Kültür Gezilerinde İptal Koşulları
** Tur tarihinden 14 gün öncesine kadar yapılacak iptallerde gezi ücreti bir başka gezi için saklanır veya iade edilir.
** Tur tarihinden 14 günden az kala yapılacak iptallerde ücret iadesi yapılmaz.

Genel Uyarılar ve Notlar

 • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acentamız kesinlikle sorumlu değildir.
 • Turlarımızda katılımcı sayısına göre araç çıkartılmaktadır.
 • Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

YAZILI OLAN TUR PROGRAMI,SİLLE TURİZM TARAFINDAN ÖZGÜN OLARAK YAZILIP, HAZIRLANMIŞTIR. HERHANGİ BİR ŞEKİLDE, PROGRAMIN KOPYALANMASI, YAYINLANMASI YASAKTIR. TÜM HAKLARI SİLLE TURİZM E AİTTİR.