Rezervasyon Durumu Sorgula
Üye Girişi

AYVALIK - CUNDA ADASI - ÇANAKKALE - GÖLYAZI - BURSA

LOKASYON:
TUR KAPASİTESİ:
9
TARİHLER:
09/07/2020 12/07/2020
BAŞLANGIÇ FİYATI:
900 ₺
2 Gece 3 Gün
900 ₺

Konya hareket saati : 22.00 anıt devlet tiyatrosu

Otogar Kavşagı İstikbal önü : 22.30

1.GÜN : AYVALIK, CUNDA ADASI, ASSOS, BEHRAMKALE KÖYÜ

Sabah saatlerinde alacağımız serbest kahvaltımızın ardından Ayvalık şehir merkezi ve kordonunu panaromik olarak görerek Çamlık mevkinde bulunan Şeytan Sofrasına varıyoruz.Burada rehberimizden Şeytan Sofrasını’nın hikayesini dinledikten sonra fotoğraf ve çay kahve içmek için serbest zaman veriyoruz. serbest zaman Sonrası eski bir Rum köyü olan Cunda Adasına ulaşıyoruz. Rum evlerinin arasından geçerek Taksiryarhis Kilisesini panaromik olarak fotoğraflayıp, aşıklar tepesine ulaşıyoruz. Cunda’da alacağımız serbest zamanda sakız dondurması ve lokmasını tatmanızı tavsiye ederiz. Cunda adası gezimizin ardından Behramkale Köyü içerisindeki, Aristo’ nun felsefe okulu açtığı ve Bizans Döneminin Psikoposluk Merkezi olan Assos’ ta Akropol, Athena Tapınağı, Surlar, Sarnıçlar, Banyo Odaları, Anadolu’nun en etkileyici Nekropol’ünün gezilmesinden sonra Assos Köyü içindeki serbest zaman veriyoruz. Ardından akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.GÜN : KİLİTBAHİR KALESİ, TABYALAR, SEYİT ONBAŞI, ŞAHİNDERE ŞEHİTLİĞİ, ŞEHİTLER ABİDESİ, 57. ALAY ŞEHİTLİĞİ, CONKBAYIRI

Otelde alınan kahvaltısı sonrasında feribotla Gelibolu yarımadasına geçiyoruz. Programımıza Kilitbahir Kalesi panoromik olarak görerek başladıktan sonra Namazgah Tabyası, Rumeli Mecidiye Tabyası Seyit Onbaşı Anıtı geziyoruz. Daha sonra Şahindere Şehitliğini ederek Çanakkale'nin Sembolü olan Şehitler Abidesi'ne gidiyoruz. Şehitler Abidesi'nde rehberimiz tarafından bilgilendirme yapıldıktan sonra serbest zaman veriyor bu mekanı fotoğraflama imkanı buluyoruz. Rehberimizi anlatımıyla Morto Koyu'nun (Ölüm Koyu) yanından geçeceğiz. Turumuz 63 askeri ile yaklaşık 2000 düşmanı püskürten Seddülbahir'de bulunan Ezineli Yahya Çavuş Şehitliği ve Ertuğrul Tabyası ile devam ediyor. Öğle yemeği için Alçıtepe köyüne varışımızla birlikte serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeğinden sonra 57.Alay Şehitliğini ziyaret ediyoruz. Daha sonra Conkbayırı, Yeni Zelanda Anıtı ziyaretimiz ile şehitlik ziyaretimiz son buluyor ve otelimize hareket konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

3.GÜN : GÖLYAZI, TOPHANE, ORHAN GAZİ, OSMAN GAZİ, ULUCAMİ, YEŞİL TÜRBE, KOZAHAN

Otelde alınan kahvaltımızın ardından Uluabat Gölünün tepeden görüntüsü eşliğinde Gölyazı Köyü’ne gidiyoruz. Doğa ile tarihin bulunduğu eşsiz bir güzellik sunan yarımada Gölyazı'nın, Arnavut kaldırımlı dar sokaklarında birlikte yapacağımız kısa bir yürüyüş sonrası, köy içinde kısa bir keşif ve fotoğraf çekmeniz için serbest zaman sonrasında Bursa’ya ulaşarak Tophane bölgesinde Osman Gazi ve Orhan Gazi türbelerini ziyaret ediyor ve bu mekanları fotoğraflama imkanı buluyoruz. Serbest öğle yemeği sonrasında Emir Sultan camii ve türbesine geçiyoruz. Yeşil Türbeyi ziyaret ettikten sonra Ulu Camii’ye geliyoruz. Rehberimiz eşliğinde Ulu Camii ziyaretimizi yapıyoruz. Daha sonra alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Bursa’nın Kozahan ve Bedesten çarşılarında alışveriş yaptıktan sonra programımızı tamamlayarak Konya’ya dönüşe geçiyoruz, akşam geç saatlerde Konya’ya ulaşarak turumuzun sonu.

Ücrete dahil olan hizmetlerimiz

* Ulaşım

* 2 Gece yarım pansiyon konaklama

* 2 Sabah kahvaltısı

* 2 Akşam yemeği

* Profesyonel rehberlik hizmetleri

* Feribot geçiş ücretleri

* Zorunlu seyahat sigortası

* Acenta refakati

Ücrete dahil olmayan hizmetlerimiz

* Tüm öğle yemekleri

* İlk kahvaltı

* Müze ve ören yeri giriş ücretleri


2 Yetişkin yanında konaklamak kaydıyla 0 - 2 yaş : Ücretsiz

2 Yetişkin yanında konaklamak kaydıyla 3 - 6 yaş : 350.00 TL

2 Yetişkin yanında konaklamak kaydıyla 7 - 12 yaş : 650.00 TL

DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 05.06.2020 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

Konaklamalı Kültür Gezilerinde İptal Koşulları

** Tur tarihinden 14 gün öncesine kadar yapılacak iptallerde gezi ücreti bir başka gezi için saklanır veya iade edilir.
** Tur tarihinden 14 günden az kala yapılacak iptallerde ücret iadesi yapılmaz.

Genel Uyarılar ve Notlar

Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.

Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acentamız kesinlikle sorumlu değildir.

Turlarımızda katılımcı sayısına göre araç çıkartılmaktadır.

Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

YUKARIDA YAZILI OLAN TUR PROGRAMI, SİLLE TURİZM TARAFINDAN ÖZGÜN OLARAK YAZILIP, HAZIRLANMIŞTIR. HERHANGİ BİR ŞEKİLDE, PROGRAMIN KOPYALANMASI, YAYINLANMASI YASAKTIR. TÜM HAKLARI SİLLE TURİZM'E AİTTİR.