Rezervasyon Durumu Sorgula
Üye Girişi
LOKASYON:
TUR KAPASİTESİ:
9
TARİHLER:
21/08/2020 23/08/2020
BAŞLANGIÇ FİYATI:
600 ₺
1 Gece 2 Gün
600 ₺

Konya'dan hareket :

23.00 Anıt devlet tiyatrosu önü

23.30 Otogar istikbal önü

1.GÜN : ÇEŞME –  ALAÇATI 

      Konya'dan hareketle , İzmir üzerinden yolda alacağımız serbest kahvaltımızın ardından, Çeşme’de gezimize ilk olarak Çeşme Kalesi ile başlıyoruz. Kalenin muhteşem manzarası eşliğinde rehberimizin anlatımını dinliyoruz. 1528 yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan Kervansaray’ı görüyoruz. Sonrasında Çeşme Meydan'da serbest zamanımızın ardından Alaçatı’ya hareket. Alaçatı’nın en güzel yerel ürünlerini ve keyifli hediyelikleri alabileceğimiz, Alaçatı Pazarı, Alaçatı’nın meşhur sokakları ve Rum mimarisi ile Osmanlı mimarisinin birleştiği sokakları geziyoruz. Vereceğimiz serbest zaman sonrasında Kuşadasın'da bulunan otelimize yerleşmek için yola çıkıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.GÜN : ŞİRİNCE KÖYÜ – MERYEM ANA EVİ – EFES ANTİK KENTİ

       Otelimizde aldığımız kahvaltı sonrasında eskiden adı çirkince şimdi ise Şirince olan Rum köyüne gidiyoruz. Köyde üretilen yöresel ürünlerden tadıyor, Arnavut kaldırımlı taş sokaklarında nostaljik bir yürüyüş yapıp serbest zamanın ardından dinlerce kutsal kabul edilen Meryem Ana evini ziyaret etmek için Bülbül Dağına çıkıyoruz ve anahtar deliği şeklinde yapılmış Vaftiz Kuyusu, Kutsal Çeşmeler ve Meryem Ana Evi gezilerinden sonra antik çağda kurulmuş, dünyanın en büyük şehirlerinden biri olan Efes Antik Kentine gidiyoruz. Kent içerisinde bulunan Odeon, Domitian Tapınağı, Hadrian Kapısı, Traian Çeşmesi, Celcius Kütüphanesi, Aşkevi, Tuvaletler, Büyük Tiyatro, Büyük Liman, Herakles Kapısı, Agora, Nike Heykeli, Gymnasium, Şehir Surları, Nekropolu geziyor bu güzel gezimize burada son vererek dönüş için hareket ediyoruz. Afyon üzerinden 01.00 civarı Konya'ya ulaşıyoruz ve siz değerli misafirlerimizi bir başka Sille Turizm programında buluşmak dileği ile aldığımız noktalara bırakıyoruz.

NOT: Program zamanlamasında hava,yol vb. nedenlerle rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.

2 Yetişkinin yanında konaklamak kaydıyla(3-6) Yaş : 250.00 TL
2 Yetişkinin yanında konaklamak kaydıyla(7-12) Yaş : 500.00 TL

GEZİYE DAHİL OLAN HİZMETLER

* ULAŞIM,

* ARAÇ İÇİ SU,

*1 GECE YARIM PANSİYON OTEL KONAKLAMASI

* 1 SABAH KAHVALTISI (OTELDE AÇIK BÜFE)

* 1 AKŞAM YEMEĞİ

* SEYAHAT SİGORTASI

* PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ

GEZİYE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* İLK GÜN SABAH KAHVALTISI,

* ÖĞLE YEMEKLERİ,

* MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ,

* KİŞİSEL HARCAMALAR,

DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 05.06.2020 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

Konaklamalı Kültür Gezilerinde İptal Koşulları
** Tur tarihinden 14 gün öncesine kadar yapılacak iptallerde gezi ücreti bir başka gezi için saklanır veya iade edilir.
** Tur tarihinden 14 günden az kala yapılacak iptallerde ücret iadesi yapılmaz.

Genel Uyarılar ve Notlar

  • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
  • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acentamız kesinlikle sorumlu değildir.
  • Turlarımızda katılımcı sayısına göre araç çıkartılmaktadır.
  • Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

YAZILI OLAN TUR PROGRAMI,SİLLE TURİZM TARAFINDAN ÖZGÜN OLARAK YAZILIP, HAZIRLANMIŞTIR. HERHANGİ BİR ŞEKİLDE, PROGRAMIN KOPYALANMASI, YAYINLANMASI YASAKTIR. TÜM HAKLARI SİLLE TURİZM E AİTTİR.