Rezervasyon Durumu Sorgula
Üye Girişi
LOKASYON:
TUR KAPASİTESİ:
5
TARİHLER:
27/06/2019 30/06/2019
BAŞLANGIÇ FİYATI:
750 ₺
2 Gece 3 Gün
750 ₺

Ne harika bir yer burası,

Nereden buldun bu Datça’yı?
“Elimle koymuş gibi buldum.”
Can YÜCEL

1.GÜN

23.59’da hareket ile gece yolculuğumuza başlıyoruz. Gökova Körfezini Sakar Tepesini panoromik olarak görerek yavaş yavaş aşağıya iniyoruzAkyaka (Gökova) merkeze ulaşıyoruz. Azmak çayı kenarında alınan kahvaltı sonrası, Sualtı flora ve faunası bakımından Türkiye’nin en zengin çayı olan Azmak Çay’ındaki Tekne turumuzda suyun berraklığı sayesinde sualtındaki eşsiz güzellikteki zenginlikleri seyrederken “biz neden burada yaşamıyoruz” diyeceksiniz.Azmakta verilen serbest zaman sonrası aşıklar yolunu görüp fotoğraflayarak Marmaris’e ulaşıyoruz. Otele yerleşim ve serbest zaman akşam yemeği ve konaklama otelimizde

2. GÜN: 

Sabah kahvaltımızı otelimizde açık büfe olarak aldıktan sonra Ünlü Coğrafyacı ve Tarihçi Strabon’un dediği; “Tanrı, yarattığı kulunun uzun ömürlü olmasını istiyorsa Datça Yarımadası’na bırakır”, sözünü hatırlayarak Tarihin en eski tıp okullarının kurulduğu insanların şifa bulmak için geldikleri Datça’ya ulaşıyoruz. Eski Datça Mahallesi’nde, Can Yücel adına yapılan sokağı ve karşısında şairin evini görüyoruz. Öğle yemeğimizi limanda serbest olarak alıyoruz ve Datça’nın dünyaca ünlü nurlu bademinin ve ballı bademin tadına bakıp alışverişlerimizi yapıyoruz. Datça gezisi sonrasında otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3. GÜN

Otelde alınan kahvaltı sonrası Turgut Şelalesine doğru yol alıyoruz. Cennetten bir köşe olan ve tarihi Sığla ağaçları arasına gizlenmiş şelaleleri geziyoruz. Verilen sersbest zaman sonrası Marmaris’in Orhaniye Köyü’ne gidiyoruz. Denize doğru 600 metre uzanan Kız Kumu’nda yürüyüş yapıyoruz ve Kız Kumu hikayesini rehberimizden dinliyoruz Kahvelerimizi kekik kokuları arasında yudumladıktan sonra dönüş için yola çıkıyoruz akşam geç saatlerde Konya’ya ulaşarak bir başka proğramda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

2 Yetişkinin yanında konaklamak kaydıyla(0-2) Yaş : Ücretsiz 

2 Yetişkinin yanında konaklamak kaydıyla(3-5) Yaş : 250.00 TL 

2 Yetişkinin yanında konaklamak kaydıyla(6-12) Yaş : 650.00 TL

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

* 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama 

* Ulaşım

* Araç içi ikramlar

* 3 sabah kahvaltısı

* 2 akşam yemeği

* Zorunlu seyahat sigortası

* Profesyonel Rehberlik hizmetleri

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Otelde yapılan özel harcamalar

* Tüm yemeklerde alınan içecekler

* Öğle yemekleri

* Ekstra turlar

DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 24.04.2019 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

Konaklamalı Kültür Gezilerinde İptal Koşulları

** Tur tarihinden 14 gün öncesine kadar yapılacak iptallerde gezi ücreti bir başka gezi için saklanır veya iade edilir.
** Tur tarihinden 14 günden az kala yapılacak iptallerde ücret iadesi yapılmaz.

Genel Uyarılar ve Notlar

Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.

Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acentamız kesinlikle sorumlu değildir.

Turlarımızda katılımcı sayısına göre araç çıkartılmaktadır.

Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

YUKARIDA YAZILI OLAN TUR PROGRAMI, SİLLE TURİZM TARAFINDAN ÖZGÜN OLARAK YAZILIP, HAZIRLANMIŞTIR. HERHANGİ BİR ŞEKİLDE, PROGRAMIN KOPYALANMASI, YAYINLANMASI YASAKTIR. TÜM HAKLARI SİLLE TURİZM E AİTTİR.