Rezervasyon Durumu Sorgula
Üye Girişi
LOKASYON:
TUR KAPASİTESİ:
9
TARİHLER:
15/05/2021 16/05/2021
BAŞLANGIÇ FİYATI:
500 ₺
1 Gece 2 Gün
500 ₺

GÜL HASADI - SALDA TUR PROGRAMI

Hareket saati yeri  : 05.00 Anıt Devlet tiyatrosu önü 

1.GÜN : Gül Hasadı - Salda Gölü

Yolculuğumuzun ardından İlk durağımız Eğirdir Gölünü kuş bakışı olarak görebileceğimiz Akpınar Tepesi’ne varıyoruz. Burada manzara eşliğinde kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltının ardından gül bahçelerine doğru geçiyoruz. Güneş etkisini göstermeden toplanması gereken güllerin nasıl toplandıklarını görerek gül topluyoruz, geleneksel şekilde nasıl gül yağına dönüştürüldükleri hakkında bilgileri aldıktan sonra gül kokuları arasında fotoğraflarımızı çekiyoruz. Gül ürünleri ve Isparta Halıcılığı hakkında bilgi aldıktan sonra alışverişlerimizi yapıyoruz. Gül kokulu saatlerin ardından  göller yöresinin en güzel gölü Salda Gölüne ulaşıyoruz. Bembeyaz kumsalları, berrak suları ile Türkiye’nin Maldivleri olarak anılan bu gölün manzarasına hayran kalacaksınız. Salda gölünden ayrılarak Eğirdir’e hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. GÜN :  Eğirdir Gölü - Yazılı Kanyon - Kovada Gölü

Sabah otelde alınan kahvaltımızın ardından yazıllı kanyon'a ulaşıyoruz, Yazılı Kanyon’u gezmeye başlıyoruz. Yazılı kanyon denmesinin sebebi kanyonda büyük bir kaya üzerinde eski Yunan şairlerinden Epiktetos'un Şiiri’nin yer almasıdır. Yazılı Kanyon’da vereceğimiz serbest zamanın ardından Kovada Gölü Milli Parkına geçiyoruz. Eğirdir Gölü’nün güneye devamı olan Kovada Gölü, aradaki dar bölgenin alüvyonlarla dolması sonucu ayrı bir göl halini almıştır. Jeolojik olarak karstik tektonik bir polye olan göl, Eğirdir ve Beyşehir Göllerinde olduğu gibi turkuaz mavisi sularıyla bilinir. Kovada Gölü’nün çevresi zengin bitki örtüsüne sahiptir ve yüzlerce çeşit hayvan barındırmaktadır. Bu özelliklerinden dolayı “Milli Park” niteliğini almıştır. Göl çevresinde yürüyüş turumuzun ardından müzemizi gezerek Konya’ya dönüş yolculuğumuza başlıyoruz, Yaklaşık 20:00 de Konya’ya varıyoruz.

2 Yetişkinin yanında konaklamak kaydıyla(3-5) Yaş : 150.00 TL 
2 Yetişkinin yanında konaklamak kaydıyla(6-12) Yaş : 300.00 TL

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

* Otellerde 1 Gece Otel Konaklaması

* Ulaşım

* Araç içi  ikramlar

* 2 sabah kahvaltısı

* 1 akşam yemeği

* Zorunlu seyahat sigortası

* Profesyonel Rehberlik hizmetleri

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Otelde yapılan özel harcamalar

* Tüm yemeklerde alınan içecekler

* Öğle yemekleri

DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 08.03.2021 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

Konaklamalı Kültür Gezilerinde İptal Koşulları
** Tur tarihinden 14 gün öncesine kadar yapılacak iptallerde gezi ücreti bir başka gezi için saklanır veya iade edilir.
** Tur tarihinden 14 günden az kala yapılacak iptallerde ücret iadesi yapılmaz.

Genel Uyarılar ve Notlar

  • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
  • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acentamız kesinlikle sorumlu değildir.
  • Turlarımızda katılımcı sayısına göre araç çıkartılmaktadır.
  • Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

YAZILI OLAN TUR PROGRAMI,SİLLE TURİZM TARAFINDAN ÖZGÜN OLARAK YAZILIP, HAZIRLANMIŞTIR. HERHANGİ BİR ŞEKİLDE, PROGRAMIN KOPYALANMASI, YAYINLANMASI YASAKTIR. TÜM HAKLARI SİLLE TURİZM E AİTTİR.