Rezervasyon Durumu Sorgula
Üye Girişi
LOKASYON:
TUR KAPASİTESİ:
13
TARİHLER:
25/01/2020 25/01/2020
BAŞLANGIÇ FİYATI:
150 ₺
GÜNÜBİRLİK
150 ₺

Saat 06:00 Anıt Meydanı Devlet Tiyatrosu önünden siz kıymetli misafirlerimiz ile keyifli yolculuğumuza başlıyoruz. Molalar vererek ilk durağımız Eğirdir'de alınan kahvaltımızın ardından panaromik olarak  Hızırbey Camisi ve Kemerli minare, Kale ve Göl etrafında geziyoruz. Daha sonra Davraz kayak merkezine hareket ediyoruz. Kayak merkezine ulaştıktan sonra misafirlerimize kayak yapabilmeleri için serbest zaman veriyoruz . Dileyen misafirlerimiz kayak yaparken dileyen misafirlerimiz telesiyejle yukarı çıkarak çay kahve içerek eğirdir gölünün manzarasını izleyebilirler. Yaklaşık saat 17.00 civarı turumuzu sonlandırarak Konya’ya dönüşe geçiyoruz. Yaklaşık 22:00 da Konya’ya ulaşıyoruz ve bir başka SİLLE TURİZM organizasyonunda görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz.

0-2 yaş : ücretsiz

03-06 yaş : 100.00 TL

07-12 yaş : 150.00 TL

Fiyata Dahil Hizmetler 

* Ulaşım

* Sabah Kahvaltısı 

* Rehberlik Hizmeti

* Araç İçi Su

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

* Kişisel Harcamalar

* Kayak Takımları Kiralaması

* Öğle Yemeği

* Telesiyej Ücretleri

* Akşam Yemeği

DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 22.01.2020 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

Günübirlik Kültür Gezilerinde İptal Koşulları
** Tur tarihinden 5 gün önce yapılacak iptallerde gezi ücreti bir başka gezi için saklanır veya iade edilir.
** Tur tarihinden 5 günden az kala yapılacak iptallerde ücret iadesi yapılmaz.

Genel Uyarılar ve Notlar

  • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
  • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acentamız kesinlikle sorumlu değildir.
  • Turlarımızda katılımcı sayısına göre araç çıkartılmaktadır.
  • Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

YUKARIDA YAZILI OLAN TUR PROGRAMI, SİLLE TURİZM TARAFINDAN ÖZGÜN OLARAK YAZILIP, HAZIRLANMIŞTIR. HERHANGİ BİR ŞEKİLDE, PROGRAMIN KOPYALANMASI, YAYINLANMASI YASAKTIR. TÜM HAKLARI SİLLE TURİZME AİTTİR.