Rezervasyon Durumu Sorgula
Üye Girişi

LAVANTA KOKULU KÖY VE SALDA GÖLÜ / LAVANTA VİLLA OTEL KONAKLAMALI

LOKASYON:
TUR KAPASİTESİ:
6
TARİHLER:
06/07/2019 07/07/2019
BAŞLANGIÇ FİYATI:
350 ₺
1 Gece 2 Gün
350 ₺

Lavanta kokulu köyde uyanmak ister misiniz ? 

Hareket saati ve yeri : 06.00 Anıt Devlet Tiyatrosu Önü 

1.Gün : Salda gölü 

Siz kıymetli misafirlerimiz ile keyifli yolculuğumuza başlıyoruz. İlk durağımız Eğirdir Gölünü kuşbakışı olarak görebileceğimiz Akpınar Tepesi. Manzaraya karşı aldığımız kahvaltıdan sonra,  Verilen zamanın ardından salda gölüne doğru hareket ediyoruz,  bembeyaz kumsalı, masmavi suyuyla Maldivler’i aratmayan Salda gölüne ulaşıyoruz. Göl kenarında yaklaşık iki saatlik serbest zaman veriyoruz. Dileyenler gölde yüzebilir, (Hazırlıklı gelmenizi öneririz) , dileyenler gölün manzarasının keyfini sürebilir. Sizlere verilen serbest zaman sonrası lavanta kokulu kuyucak köyümüze ulaşarak otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde dir.

2.GÜN : Lavanta Kokulu Köy

Sabah lavanta kokularına uyanıp harika bir kahvaltının ardından, mor lavanta tarlaları arasında gezinti yapıp lavanta kokusunu içimize çekiyor ve lavantaların sunduğu görsel şöleni hafızalarımıza ve fotoğraf makinelerimize kayıt ediyoruz. Verilen serbest zamanın ardından lavanta ürünleri alabileceğiniz aynı zamanda Gül ürünleri de bulabileceğiniz  gül ve lavanta fabrikası ziyaretimiz sonrasında  bu muhteşem güzelliklere veda ederek Konya’ya doğru yola çıkıyoruz, akşam geç saatlerde Konya'ya ulaşarak sizlerle vedalaşıp turumuzu sonlandırıyoruz..

(0-2) Yaş : Ücretsiz
(3-6) Yaş :  175.00 TL
(7-12) Yaş : 300.00 TL


ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

  • Ulaşım
  • 1 gece yarım pansiyon  ( lavanta kokulu köy, lavanta villa otel konaklama )
  • 2 Sabah kahvaltısı
  • Rehberlik
  • Araç içi ikramlar
  • Seyahat sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  • Akşam Yemeği
  • Öğle yemekleri
  • Kişisel harcamalar

DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 24.04.2019 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

Konaklamalı Kültür Gezilerinde İptal Koşulları

** Tur tarihinden 14 gün öncesine kadar yapılacak iptallerde gezi ücreti bir başka gezi için saklanır veya iade edilir.
** Tur tarihinden 14 günden az kala yapılacak iptallerde ücret iadesi yapılmaz.

Genel Uyarılar ve Notlar

Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.

Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acentamız kesinlikle sorumlu değildir.

Turlarımızda katılımcı sayısına göre araç çıkartılmaktadır.

Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

YUKARIDA YAZILI OLAN TUR PROGRAMI, SİLLE TURİZM TARAFINDAN ÖZGÜN OLARAK YAZILIP, HAZIRLANMIŞTIR. HERHANGİ BİR ŞEKİLDE, PROGRAMIN KOPYALANMASI, YAYINLANMASI YASAKTIR. TÜM HAKLARI SİLLE TURİZM'E AİTTİR.