Rezervasyon Durumu Sorgula
Üye Girişi
LOKASYON:
TUR KAPASİTESİ:
9
TARİHLER:
11/07/2020 11/07/2020
BAŞLANGIÇ FİYATI:
250 ₺
GÜNÜBİRLİK
250 ₺

Eğirdir Akpınar Tepesi, Eğirdir Gölü,  Salda Gölü, Lavanta Kokulu Köy

HAREKET NOKTALARI :

06:00 - ANIT DEVLET TİYATROSU
06:15 - MERAM TIP FAKÜLTESİ

Siz kıymetli misafirlerimiz ile keyifli yolculuğumuza başlıyoruz. İlk durağımız Eğirdir Gölünü kuş bakışı olarak görebileceğimiz Akpınar Tepesinde Manzaraya karşı aldığımız kahvaltıdan sonra, Yeşilada'ya geçip Eğirdir'İ panoramik olarak görüyoruz. Ardından Salda gölüne doğru hareket ediyoruz,  bembeyaz kumsalı, masmavi suyuyla Maldivler’i aratmayan Salda Gölü kenarında yaklaşık 1,5 saatlik serbest zaman veriyoruz. Dileyenler gölde yüzebilirler. Hazırlıklı gelmenizi öneririz. Serbest zaman sonrası bu muhteşem güzelliğe veda ediyoruz.Öğle yemeğimizi alıyoruz ve ardından  Lavanta tarlalarının bulunduğu Isparta'nın Keçiborlu İlçesinin Kuyucak Köyüne gidiyoruz.Bu köy Lavanta Kokulu Köy olarak adlandırılıyor. Lavantalar, haziran sonu morarmaya başlıyor ve temmuz ayı çiçekleri patlayınca mosmor oluyor. Ağustos başından itibaren ise hasat başlıyor. Mor lavanta tarlaları arasında gezinti yapıp lavanta kokusunu içimize çekiyor,lavantaların sunduğu görsel şöleni hafızalarımıza ve fotoğraf makinelerimize kayıt ediyoruz. Başlangıçta kurak, susuz, bir şey üretilemeyen tarlalar boş kalmasın diye ekilen ilk lavanta fidelerinden bugüne 3000 hektar alana kadar yayılmış durumda. Türkiye’nin toplam lavanta üretiminin çoğu bu bölgeden sağlanıyor. Bir lavanta kökünden 15-20 yıl ürün almak mümkün. Yürüyüş boyunca görsel şölenin hiç bir karesini kaçırmak istemeyeceksiniz. Gezimizin ardından  Lavanta Kokulu Köy'den ayrılarak, Saat 23:00 gibi Konya'ya ulaşarak bir başka SİLLE TURİZM organizasyonunda görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz.

Ücrete Dahil Olan Hizmetlerimiz


 • Ulaşım
 • Sabah Kahvaltısı 
 • Öğle Yemeği 
 • Rehberlik 
 • Acenta Refakati

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetlerimiz


 • Kişisel Harcamalar
 • Akşam Yemeği

(0-2) Yaş : Ücretsiz

(3-6) Yaş : 125.00 TL
(7-12) Yaş : Tam Ücrete Tabidir.

DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 03.07.2020 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

Günübirlik Kültür Gezilerinde İptal Koşulları
** Tur tarihinden 5 gün önce yapılacak iptallerde gezi ücreti bir başka gezi için saklanır veya iade edilir.
** Tur tarihinden 5 günden az kala yapılacak iptallerde ücret iadesi yapılmaz.

Genel Uyarılar ve Notlar

 • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acentamız kesinlikle sorumlu değildir.
 • Turlarımızda katılımcı sayısına göre araç çıkartılmaktadır.
 • Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

YUKARIDA YAZILI OLAN TUR PROGRAMI, SİLLE TURİZM TARAFINDAN ÖZGÜN OLARAK YAZILIP, HAZIRLANMIŞTIR. HERHANGİ BİR ŞEKİLDE, PROGRAMIN KOPYALANMASI, YAYINLANMASI YASAKTIR. TÜM HAKLARI SİLLE TURİZM'E AİTTİR.