Rezervasyon Durumu Sorgula
Üye Girişi
LOKASYON:
TUR KAPASİTESİ:
75
TARİHLER:
19/04/2019 22/04/2019
BAŞLANGIÇ FİYATI:
750 ₺
2 Gece 3 Gün
750 ₺

Konya hareket saati : 21.30 anıt devlet tiyatrosu

Otogar Kavşagı İstikbal önü : 22.00

1.GÜN:TOPKAPI SARAYI - YEREBATAN SARAYI - AYASOFYA CAMİ - SULTAN AHMET (MAVİ) CAMİ

    Gece yolculuğumuzun ardından  alacağımız serbest kahvaltı ile turumuza başlıyoruz. Kahvaltı sonrası günün ilk ziyaret yeri Marmara’ya ve Boğaz’a hâkim bir tepe üzerinde 400 yıl boyunca Osmanlı sultanlarına konutluk etmiş olan TOPKAPI SARAYI’nıgeziyoruz. Sonrasında Bizans Dönemi’nin en önemli su sarnıçlarından biri olan YEREBATAN SARNICI. Serbest öğle yemeği aldıktan sonra İmparator Justinian zamanında kilise olarak inşa edilmiş olan dünyaca ünlü AYASOFYA CAMİ’Nİ ziyaret ve 6 minaresiyle İstanbul’un sembolü olan SULTANAHMET(MAVİ) CAMİİ’Nİ ziyareti ardından akşam yemeği konaklama otelimizde.

2.GÜN: HEYBELİ ADA – BÜYÜK ADA

     Otelde alacağımız kahvaltı sonrası vapur iskelesinden Ada vapuruna binerek Heybeliada'ya hareket. Yürüyerek ada sokakları, dıştan İsmet İnönü Konağı, Gezi sonrasında 10 dk'lık bir yolculuk ile Büyükada ya varış. Öğle yemeği molası. Adanın keyfini dinlenerek çıkarmak isteyenler için serbest zaman. Arzu edenler tüm adayı çepeçevre gezebilecekleri fayton gezintisine çıkabilirler. Bu gezintide Büyükada'nın muhteşem doğasını, adanın en yüksek noktasında yer alan Aya Yorgi Kilisesini (gidiş-geliş 2 km’lik bir orman içi yürüyüş), buradan tüm adaları ve İstanbul’u görebilirler ve günümüzde de birçok televizyon dizisine mekân olan birbirinden güzel konakları görüp, fotoğraflayabilirsiniz. Sonrasında belirlenen saat’te limanda buluşup, Ada vapuru ile Bostancı’ya hareket. Odalarımıza yerleşme, akşam yemeği ve konaklama.

3. GÜN : ŞİLE- AĞVA

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında tarihi M.Ö 12.000 – 6.000'lere kadar inen Şile'ye varıyoruz. Şile Limanı, Dünya’nın en büyük deniz fenerlerinden biri olan Şile Feneri ve Şile Kalesi gezilerimizin ardından verilen serbest zamanda Şile bezi alış-verişi yapmayı unutmayın. Serbest zaman sonrası Göksu ve Yeşilçay dereleri arasındaki deltaya, alüvyonlar üzerine kurulmuş, Eski zamanlarda Ceneviz ve Venedikliler'in kolonisi olan yerleşim bölgesi, 50 metre eninde 2,5 kilometre uzunluğunda kumsala sahip Latincede “ iki dere arasındaki köy ” anlamına gelen Ağva'ya varıyoruz. Öğle yemeği molası. Ardından Hemen Karadeniz’in mavi ve yeşil sularanı doyumsuz bir şekilde bakıyoruz. Yemyeşil doğası, Karadeniz'in masmavi suları ile Ağva'da vereceğimiz serbest zamanda arzu eden misafirlerimizle Göksu nehrinde tekne gezisi yapabilirler. Sonrasında belirlenen saatte buluşma ve Konya’ya hareket. Neşeli yolculuğumuz sonrasında akşam geç saatlerde Konya’ya varış.

Keyifli Bir Gezinin Ardından Bir Başka Sille Turizm Organizasyonun da Buluşmak Üzere Vedalaşma

2 Yetişkinin yanında konaklamak kaydıyla(3-5) Yaş : 200.00 TL
2 Yetişkinin yanında konaklamak kaydıyla(6-12) Yaş : 550.00 TL

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

* 2 Gece Otelde Yarım Pansiyon Konaklama ( Dream hill hotel )

* Ulaşım

* 2 sabah kahvaltısı

* 2 akşam yemeği

* Araç içi ikramlar

*Vapur ücretleri

* Zorunlu seyahat sigortası

* Profesyonel Rehberlik hizmetleri

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER


* Otelde yapılan özel harcamalar

* Tüm yemeklerde alınan içecekler

* Öğle yemekleri

DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 24.02.2019 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

Konaklamalı Kültür Gezilerinde İptal Koşulları

** Tur tarihinden 14 gün öncesine kadar yapılacak iptallerde gezi ücreti bir başka gezi için saklanır veya iade edilir.
** Tur tarihinden 14 günden az kala yapılacak iptallerde ücret iadesi yapılmaz.

Genel Uyarılar ve Notlar

Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.

Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acentamız kesinlikle sorumlu değildir.

Turlarımızda katılımcı sayısına göre araç çıkartılmaktadır.

Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

YUKARIDA YAZILI OLAN TUR PROGRAMI, SİLLE TURİZM TARAFINDAN ÖZGÜN OLARAK YAZILIP, HAZIRLANMIŞTIR. HERHANGİ BİR ŞEKİLDE, PROGRAMIN KOPYALANMASI, YAYINLANMASI YASAKTIR. TÜM HAKLARI SİLLE TURİZM E AİTTİR.