Rezervasyon Durumu Sorgula
Üye Girişi
LOKASYON:
TUR KAPASİTESİ:
7
TARİHLER:
26/10/2019 27/10/2019
BAŞLANGIÇ FİYATI:
650 ₺
1 Gece 2 Gün
650 ₺

SINIRLI KONTENJAN İÇİN GEÇERLİDİR. KONTENJAN DOLDUKTAN SONRA FİYATLAR KADEMELİ OLARAK ARTIŞ GÖSTERECEKTİR, NORMAL FİYAT UYGULANACAKTIR.

BÜYÜKADA - HEYBELİADA - ÜSKÜDAR KIZ KULESİ

Sabah 04:00'da Konya Havalanın da buluşma. Pegasus Hava Yolları'nın Saat 05:00 seferi ile İstanbul'a Uçuyoruz. 06.15'te İstanbul Sabiha Gökcen Havalimanı'na varış. Havalimanında bizi bekleyen aracımıza geçerek, serbest kahvaltımızın ardından vapur iskelesine ulaşıyoruz. Ada vapuruna binerek Heybeli ada'ya hareket ediyoruz. Ada gezimize yürüyerek ada sokaklarını gezerek başlıyoruz, İsmet İnönü Konağı, Heybeliada Ruhban Okulu Gezisi sonrasında 10 dk'lık bir yolculuk ile Büyük ada ya varış. Adanın keyfini dinlenerek çıkarmak isteyenler için serbest zaman. Arzu edenler tüm adayı çepeçevre gezebilecekleri fayton gezintisine çıkabilirler. Bu gezintide Büyük ada'nın muhteşem doğasını, adanın en yüksek noktasında yer alan Aya Yorgi Kilisesini (gidiş-geliş 2 km’lik bir orman içi yürüyüş), buradan tüm adaları ve İstanbul’u görebilirler ve günümüzde de birçok televizyon dizisine mekân olan birbirinden güzel konakları görüp, fotoğraflayabilirsiniz. Sonrasında belirlenen saat’te limanda buluşup, Ada vapuru ile Bostancı’ya geçtikten sonra tarihin bir çok dönemine tanıklık etmiş olan Üsküdar Kız Kulesine ulaşıyoruz. Burada tüm dertlerimizi ve streslerimizi kız kulesine bakarak denize attıktan sonra otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. GÜN : ŞİLE- AĞVA

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında tarihi M.Ö 12.000 – 6.000'lere kadar inen Şile'ye varıyoruz. Şile Limanı, Dünya’nın en büyük deniz fenerlerinden biri olan Şile Feneri ve Şile Kalesi gezilerimizin ardından alışveriş için verilen serbest zaman sonrası Göksu ve Yeşilçay dereleri arasındaki deltaya, alüvyonlar üzerine kurulmuş, Eski zamanlarda Ceneviz ve Venedikliler'in kolonisi olan yerleşim bölgesi, 50 metre eninde 2,5 kilometre uzunluğunda kumsala sahip Latincede “ iki dere arasındaki köy ” anlamına gelen Ağva'ya varıyoruz. Öğle yemeği molası. Ardından Hemen Karadeniz’in mavi ve yeşil sularanı doyumsuz bir şekilde bakıyoruz. Yemyeşil doğası, Karadeniz'in masmavi suları ile Ağva'da vereceğimiz serbest zamanda Arzu eden misafirlerimizle Göksu nehrinde tekne gezisi yapabilirler. Sonrasında belirlenen saatte buluşma ve  bu muhteşem günden sonra İstanbul Sabiha Gökcen Havalimanı'na geçerek Pegasus Hava Yolları'nın 18:40 seferi ile uçuyoruz. 19:50'de Konya Havaalanına inişimizle turumuzu tamamlıyoruz.

Fiyata dahil olan hizmetlerimiz

  • Pegasus Hava Yolları ile Konya İstanbul Konya Ekonomi sınıf uçak bileti
  • 1 Gece yarım pansiyon otel konaklaması
  • İstanbul'da özel aracımız ile ulaşım
  • Ada vapurları ücretleri
  • Profesyonel Rehberlik
  • Zorunlu seyahat sigortası

Fiyata dahil olmayan hizmetlerimiz

  • Müze ve ören yeri giriş ücretleri 
  • ilk kahvaltı ve öğle yemekleri
  • Dahil olan hizmetlerde belirtilmeyenler

2 Yetişkinin yanında konaklamak kaydıyla(3-6) Yaş : 400.00 TL

2 Yetişkinin yanında konaklamak kaydıyla(7-12) Yaş : 600.00 TL

DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 14.10.2019 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

Konaklamalı Kültür Gezilerinde İptal Koşulları

** Tur tarihinden 29 gün öncesine kadar yapılacak iptallerde gezi ücreti bir başka gezi için saklanır veya iade edilir.
** Tur tarihinden 29 günden az kala yapılacak iptallerde ücret iadesi yapılmaz.

Genel Uyarılar ve Notlar

Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.

Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acentamız kesinlikle sorumlu değildir.

Turlarımızda katılımcı sayısına göre araç çıkartılmaktadır.

Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

YUKARIDA YAZILI OLAN TUR PROGRAMI, SİLLE TURİZM TARAFINDAN ÖZGÜN OLARAK YAZILIP, HAZIRLANMIŞTIR. HERHANGİ BİR ŞEKİLDE, PROGRAMIN KOPYALANMASI, YAYINLANMASI YASAKTIR. TÜM HAKLARI SİLLE TURİZM E AİTTİR.