Rezervasyon Durumu Sorgula
Üye Girişi
LOKASYON:
TUR KAPASİTESİ:
5
TARİHLER:
26/10/2019 27/10/2019
BAŞLANGIÇ FİYATI:
750 ₺
1 Gece 2 Gün
750 ₺

ERKEN REZERVASYON KONTENJANI DOLDUKTAN SONRA FİYATLAR KADEMELİ OLARAK ARTIŞ GÖSTERECEKTİR, NORMAL FİYAT UYGULANACAKTIR.

1.GÜN: TOPKAPI SARAYI - YEREBATAN SARNICI - AYASOFYA CAMİ - SULTAN AHMET CAMİİ

Sabah 04:00'da Konya Havalimanında buluşmamızın ardından Pegasus Hava Yolları'nın Saat 05:00 seferi ile İstanbul'a Uçuyoruz. 06:15'te İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na varış. Havalimanında bizi bekleyen aracımıza binerek, Tarihi yarımada bölgesine geçiyoruz. Sonrasında ihtişamıyla tüm dünyaya nam salan Osmanlı Devleti’nin en eski ve en büyük sarayı TOPKAPI SARAYI’NA geçiyoruz. Saraya adım atar atmaz kendinizi sürükleyici bir tarihi romanın içinde bulacaksınız. Rehberimiz eşliğinde sarayı gezdikten sonra 1500 yıllık tarihi ile İstanbul’un en büyük camii AYASOFYA’YI geziyoruz. Serbest verilen öğle yemeğimizin ardından, boğazdan bakıldığında İstanbul’u İstanbul yapan camii. Mimarisiyle mest olacağınız SULTAN AHMET CAMİİ. Çinileriyle yabancıları kendine hayran bıraktığı için batılılar Mavi Camii demiştir. Her adımımızda başka bir devre gittiğimiz İstanbul’da Roma Dönemi’nden kalma YEREBATAN SARNICI’NA geçiyoruz. Burası İstanbul’un en romantik ve en gizemli yerlerinden birisi. Işıklandırmaları, fonda çalan müziği ve mimarisyle bambaşka bir alemdeymiş gibi hissedeceksiniz. Bu büyüleyici günden sonra akşam yemeği ve konaklama için otelimize geçiyoruz.

2.GÜN: EYÜP SULTAN - PİERRELOTİ TEPESİ - DOLMABAHÇE SARAYI - VAPUR GEZİSİ

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrasında , EYÜP SULTAN CAMİİ – pierloti tepesi, gezisinin ardından 6 Osmanlı sultanına ev sahibi olmuş DOLMABAHÇE SARAYI’NI ziyaret. Sarayın Haremlik-Selamlık Bölümü, Kristal Merdivenleri, İmparator Kapısı ve Mavi Salon görülmeye değer mekanlarından arasındadır. Saray ziyareti sonrası Eminönü'nden başlayarak Boğazda bir VAPUR GEZİSİ ve vapurda öğlen yemeği unutulmaz anılarınız arasına girecektir. 1,5 saate yakın süren gezimizde Boğazın iki yakasında sıralanan yalılar, lüks villalar, Dolmabahçe Sarayı, KIZ KULESİ, RUMELİ VE ANADOLU HİSARLARI, balıkçı köylerini görüyoruz ardından Sabiha gökçen havalimanına geçerek Pegasus Hava Yollarının 18.40 uçağı ile Konya’ya dönüş yolculuğu başlıyoruz 19.50’de Konya’ya inişimizin ardından vedalaşarak turumuzu sonlandırıyoruz.

Ücrete dahil olan hizmetlerimiz

* Pegasus Hava Yolları ile Konya İstanbul Konya Ekonomi sınıfı uçak bileti

* 1 Gece yarım pansiyon otel konaklaması

* İstanbul'da özel aracımız ile ulaşım

* Profesyonel rehberlik hizmeti

* Zorunlu seyahat sigortası

Ücrete dahil olmayan hizmetlerimiz

* Müze ve ören yeri giriş ücretleri

* Tekne turu

* İlk kahvaltı ve öğle yemekleri

* Dahil olan hizmetlerde belirtilmeyenler

2 Yetişkinin yanında konaklamak kaydıyla(3-5) Yaş : 400.00 TL

2 Yetişkinin yanında konaklamak kaydıyla(6-12) Yaş : 700.00 TL

DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 22.09.2019 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

Konaklamalı Kültür Gezilerinde İptal Koşulları

** Tur tarihinden 29 gün öncesine kadar yapılacak iptallerde gezi ücreti bir başka gezi için saklanır veya iade edilir.
** Tur tarihinden 29 günden az kala yapılacak iptallerde ücret iadesi yapılmaz.

Genel Uyarılar ve Notlar

Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.

Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acentamız kesinlikle sorumlu değildir.

Turlarımızda katılımcı sayısına göre araç çıkartılmaktadır.

Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

YUKARIDA YAZILI OLAN TUR PROGRAMI, SİLLE TURİZM TARAFINDAN ÖZGÜN OLARAK YAZILIP, HAZIRLANMIŞTIR. HERHANGİ BİR ŞEKİLDE, PROGRAMIN KOPYALANMASI, YAYINLANMASI YASAKTIR. TÜM HAKLARI SİLLE TURİZM E AİTTİR.