Rezervasyon Durumu Sorgula
Üye Girişi
LOKASYON:
TUR KAPASİTESİ:
7
TARİHLER:
22/07/2019 25/07/2019
BAŞLANGIÇ FİYATI:
2250 ₺
3 GECE 4 GÜNDÜZ
2250 ₺

1.GÜN : 22 TEMMUZ PAZARTESİ

     Konya tren garında 11.00 de buluşmamızın ardından 11.30 YHT treni ile Ankara'ya hareket ediyoruz. Trenden indikten sonra bizi bekleyen aracımız ile havalimanına hareket ederek Pegasus havayollarının PC 1883 sefer sayılı uçağı ile Kıbrıs Lefkoşe ercan havalimanına uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz.17.05'de inişimizin ardından bizi bekleyen aracımız ile  Salamis bay conti hotel'e yerleşmek üzere hareket ediyoruz. Otele girişimizin ardından odalarımıza yerleşerek harika bir tatilin tadını çıkarmaya başlıyoruz.

2. GÜN : 23 TEMMUZ SALI 

Otelde serbest zaman ,  otel imkanlarından yararlanma aktiviteler

3.GÜN : 24 TEMMUZ ÇARŞAMBA

Otelde serbest zaman , otel imkanlarından yararlanma aktiviteler

4. GÜN : 25 TEMMUZ PERŞEMBE 

Kahvaltımızın ardından öğlen saatlerine doğru odalarımızı boşaltıyoruz. eşyalarımızı lobiye bırakarak aktivitelere devam ediyoruz. saat 14.00 de lobide buluşarak havalimanına doğru hareket ediyoruz. Pegasus havayollarının PC 1882 sefer sayılı 17.30 Ercan - Ankara uçuşunu gerçekleştirerek inişimizin ardından tren garına trasferle 22.00 yht Ankara Konya seferi ile Konya garına ulaşarak vedalaşıyoruz.

FİYATA DAHİL HİZMETLER

* Konya - Ankara - Konya hızlı tren biletleri

* Ankara - Ercan(Kıbrıs) - Ankara  gidiş dönüş uçak biletleri

* Tüm havalimanıı otel havalimanı transferleri

* 3 Gece  SALAMİS BAY CONTİ  HOTEL KONAKLAMASI - UHD ( ultra herşey dahil )

* Sille turizm refakati

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* TÜM EKSTRA TURLAR

* FİYATA DAHİL HİZMETLERDE BELİRTİLMEYENLER

OTEL GENEL TANITIM

      Kıbrıs’ta bir liman kenti olan Mağusa’da hizmet veren Salamis Bay Conti, denize sıfır konumu ile beğeniliyor. Altın sarısı ince kum ile kaplanmış geniş ve uzun Salamis Kumsalı’nın kıyısında konumlanan tesis, huzurlu ve eğlenceli bir tatilin kapılarını aralıyor.

Modern odalarında konforlu bir konaklama deneyimi sunan Salamis Bay Conti, balayı çiftlerine de çocuklu ailelere de hitap ediyor.

Dinlenmek ve yenilenmek isteyen misafirler tesisin SPA alanında keyifli vakit geçirebilir. SPA merkezinde sauna, hamam, kapalı havuz ve masaj gibi hizmetler sunuluyor. Spor yapmak isteyen misafirler için fitness merkezi bulunuyor.

YEME / İÇME

Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Tesisin belirlemiş olduğu markalar dahilinde yerli alkollü ve alkolsüz içecekler Lobi Bar'da 08.00-24.00 saatleri arası ücretsiz. Minibar günlük 2 adet su ile ücretsiz dolduruluyor; diğer kullanımlar ücretlidir. Türk kahvesi ücretlidir. 

Hizmet Saatleri

07.00-10.00 Kahvaltı
08.00-00.00 Lobby Bar
10.00-10.30 Geç Kahvaltı
10.00-18.00 Saluna Bar
12.30-14.30 Öğle Yemeği
16.00-17.00 Beş Çayı
18.00-21.00 Akşam Yemeği
20.00-00.00 Othello Bar
23.00-24.00 Gece Çorbası

DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 24.04.2019 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

Konaklamalı Kültür Gezilerinde İptal Koşulları

** Tur tarihinden 29 gün öncesine kadar yapılacak iptallerde gezi ücreti bir başka gezi için saklanır veya iade edilir.
** Tur tarihinden 29 günden az kala yapılacak iptallerde ücret iadesi yapılmaz.

Genel Uyarılar ve Notlar

Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.

Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acentamız kesinlikle sorumlu değildir.

Turlarımızda katılımcı sayısına göre araç çıkartılmaktadır.

Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

YUKARIDA YAZILI OLAN TUR PROGRAMI, SİLLE TURİZM TARAFINDAN ÖZGÜN OLARAK YAZILIP, HAZIRLANMIŞTIR. HERHANGİ BİR ŞEKİLDE, PROGRAMIN KOPYALANMASI, YAYINLANMASI YASAKTIR. TÜM HAKLARI SİLLE TURİZM E AİTTİR.