Rezervasyon Durumu Sorgula
Üye Girişi

HIZLI TRENLE & ADALAR & ŞİLE & AĞVA

LOKASYON:
TUR KAPASİTESİ:
8
TARİHLER:
27/08/2022 28/08/2022
BAŞLANGIÇ FİYATI:
1750 ₺
1 Gece 2 Gün
1750 ₺

İSTASYON ÖNÜNDE BULUŞMA 05.30 / HAREKET :  06.00

1.GÜN: HEYBELİ ADA – BÜYÜK ADA

Sabah istasyon da buluşmamızın ardından yaklaşık 4,5 saatlik yolculuğumuz sonrası  İstanbul’a ulaşıyoruz. Bizi bekleyen aracımıza binerek  vapur iskelesine ulaşıyoruz. Ada vapuruna binerek Heybeli ada'ya hareket. Yürüyerek ada sokakları, dıştan  İsmet İnönü Konağı, Gezi sonrasında 10 dk'lık bir yolculuk ile Büyük ada ya varış. Adanın keyfini dinlenerek çıkarmak isteyenler için serbest zaman. Arzu edenler tüm adayı çepeçevre gezebilecekleri fayton gezintisine çıkabilirler. Bu gezintide  Büyük ada'nın muhteşem doğasını, adanın en yüksek noktasında yer alan Aya Yorgi Kilisesini (gidiş-geliş 2 km’lik bir orman içi yürüyüş), buradan tüm adaları ve İstanbul’u görebilirler ve günümüzde de birçok televizyon dizisine mekân olan birbirinden güzel konakları görüp, fotoğraflayabilirsiniz. Sonrasında belirlenen saat’te limanda buluşup, Ada vapuru ile Bostancı’ya hareket. Odalarımıza yerleşme, akşam yemeği ve konaklama.

2. GÜN :  ŞİLE- AĞVA

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında tarihi M.Ö 12.000 – 6.000'lere kadar inen Şile'ye varıyoruz.  Şile Limanı, Dünya’nın en büyük deniz fenerlerinden biri olan Şile Feneri ve Şile Kalesi gezilerimizin ardından alışveriş için verilen serbest zaman sonrası Göksu ve Yeşilçay dereleri arasındaki deltaya, alüvyonlar üzerine kurulmuş, Eski zamanlarda Ceneviz ve Venedikliler'in kolonisi olan yerleşim bölgesi, 50 metre eninde 2,5 kilometre uzunluğunda kumsala sahip Latincede “ iki dere arasındaki köy ” anlamına gelen Ağva'ya varıyoruz. Öğle yemeği molası. Ardından Hemen Karadeniz’in mavi ve yeşil sularanı doyumsuz bir şekilde bakıyoruz. Yemyeşil doğası, Karadeniz'in masmavi suları ile Ağva'da vereceğimiz serbest zamanda  Arzu eden misafirlerimizle Göksu nehrinde tekne gezisi yapabilirler. Sonrasında belirlenen saatte buluşma  ve  istasyona geçerek 18.17 treni ile Konya’ya hareket, yolculuğumuz sonrasında 23.03'de Konya istasyonda vedalaşarak turumuzun ayrılıyoruz.

Keyifli Bir Gezinin Ardından Bir Başka Sille Turizm Organizasyonun da Buluşmak Üzere 

2 Yetişkinin yanında konaklamak kaydıyla(2-6) Yaş : 850.00 TL
2 Yetişkinin yanında konaklamak kaydıyla(7-12) Yaş : 1400.00 TL

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

* YHT Biletleri Konya - İstanbul - Konya 

* 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama,

* Transferler ,

* 1 sabah kahvaltısı,

* 1 akşam yemeği,

* Vapur ücretleri,

* Seyahat sigortası,

* Profesyonel Rehberlik hizmeti,


 FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER


* Fiyata dahil olan hizmetlerde belirtilmeyenler

* Müze ve ören yeri giriş ücretleri

* Öğle yemekleri,

DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 08.08.2022 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

Konaklamalı Kültür Gezilerinde İptal Koşulları

** Tur tarihinden 14 gün öncesine kadar yapılacak iptallerde gezi ücreti bir başka gezi için saklanır veya iade edilir.
** Tur tarihinden 14 günden az kala yapılacak iptallerde ücret iadesi yapılmaz.

Genel Uyarılar ve Notlar

Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.

Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acentamız kesinlikle sorumlu değildir.

Turlarımızda katılımcı sayısına göre araç çıkartılmaktadır.

Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

YUKARIDA YAZILI OLAN TUR PROGRAMI, SİLLE TURİZM TARAFINDAN ÖZGÜN OLARAK YAZILIP, HAZIRLANMIŞTIR. HERHANGİ BİR ŞEKİLDE, PROGRAMIN KOPYALANMASI, YAYINLANMASI YASAKTIR. TÜM HAKLARI SİLLE TURİZM E AİTTİR.